kamagra por vía oral €7.20

Influencerka Nikol Trojanová ukázala klobouk od Beaty Rajské a také svého přítele!

V pražské Chuchle Areně se konalo 101. CPIPG České Derby, které si nenechala ujít influencerka Nikol Trojanová. Přijala pozvání předat jednu z cen dostihových závodů a pečlivě se na to připravila. „Dress code jsem začala řešit až týden před akcí a bylo to dost napínavé, protože jsem se dozvěděla, že je dobré mít nějaký klobouček, který jsem samozřejmě neměla,“ uvedla Trojanová. „Nakonec mě zachránila Beata Rajská, které mi poštou poslala ten krásný fascinátor, který mám na hlavě. Šaty jsem pak vybírala podle jeho barvy.“

Kromě možnosti se elegantně obléknout si Trojanová pochvalovala i samotné dostihy. „Obecně mě sporty velmi baví a to závodění koní je krásná disciplína. Navíc je tu opravdu skvělá atmosféra. Do konce jsem si i vsadila, ale zatím jsem na nule, protože jednou můj favorit vyhrál a pak zase prohrál,“ vypráví s úsměvem Nikol.

Úspěšná influencerka na dostihové závody do Chuchle dorazila se svým dlouholetým přítelem Lukášem, se kterým si nedávno pořídili psa. „Je to staford a jmenuje se Chlebíček, jsou mu tři měsíce a my ho doma máme měsíc. V létě s ním plánujeme vyrazit na road trip k moři do Francie. Uvidíme, jak půjde, ale moc se na to těšíme,“ uzavřela Trojanová svoje povídání.

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit