sildenafil genérico 25 mg €37.75

Jakub Kohák se minul povoláním, za pultem mu to jde dobře!

O tom, že známý režisér a herec Jakub Kohák je muž více tváří, už asi vědí všichni. Pro dobrou věc se v minulosti nebál ani převléknout do ženských šatů a nyní se zapojil do projektu jako prodavač v rychlém občerstvení, a to dokonce už po několikáté. V rámci tradiční charitativní akce s názvem Mchappy Day jste mohli potkat za pultem prodejen rychlého občerstvení i známé české tváře.

Jednou ze zámých tváří, které se účastní pravidelně, byl právě Jakub Kohák, kterého tato práce vyloženě baví a zákazníkům vypráví vtipné historky.  Za pultem jsem ve svém živlu, obsluhování je pro mě zpestření a jsem rád, že svou troškou také přispěju,“ říká režisér a herec Jakub Kohák. Dneska tady je ručičkovaná‘, prodáváme ručičky. Vvýtěžek pomůže dlouhodobě nemocným dětem a jejich rodinám. Zákazníky vždycky pokorně poprosím, vysvětlím o co jde a zadrhávám, takže jim se mě zželí. Tenhle trik zatím úspěšně funguje,“ dodal s humorem sobě vlastním režisér a herec Jakub Kohák.

V plném nasazení tak zákazníky na jedné z poboček rychlého občerstvení mohl překvapit spolu s Jakubem Kohákem i Roman Vojtek. Oba dva podpořili tuto celosvětovou akci, kdy výtěžek z prodeje samolepek „Pomocná ruka“ a polovina tržeb z prodeje hranolků půjde na financování ubytovacích kapacit pro dlouhodobě nemocné děti a jejich rodiny v areálu FN Motol.

Dobročinnou akci můžete podpořit také koupí samolepek „Pomocná ruka“. Ta bude v restauracích McDonald’s v prodeji do 10. 12. 2015.

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit

No Comments