tabletas de sildenafil €106.65

Kapela O5 a Radeček míří vzhůru! S hitem Hory vyrazí na celorepublikové turné po horách!

Kapela O5 a Radeček oznámila termíny turné po horských městech. Koncerty podpoří aktuálně nejhranější singl v českých rádiích Hory. Kapelu z jesenických hor čeká osm zastávek, šňůra začne 9. prosince v Karlově pod Pradědem, bude pokračovat 16. prosince na pražském kopci Riegrovy sady a skončí 23. března ve Frenštátu pod Radhoštěm. Lístky na všechny koncerty jsou už nyní v prodeji v síti Ticketlive.cz.

HORY TOUR:

  1. 12. 2023, Karlov pod Pradědem, Ski Aréna
  2. 12. 2023, Praha, Riegrovy sady
  3. 2. 2024, Hanušovice, Kulturní dům
  4. 2. 2024, Kutná Hora, Klub Česká 1
  5. 2. 2024, Pec pod Sněžkou, Klondike
  6. 3. 2024, Liberec, Klub Bunkr
  7. 3. 2024, Jihlava, D-club
  8. 3. 2024, Frenštát pod Radhoštěm, Kulturní dům

„Turné jsme připravili k našemu novému projektu HORY, který jsme fanouškům nedávno představili. Všechna koncertní místa jsou nějakým způsobem spojená s horami, buď lokalitou nebo je aspoň mají v názvu,“ vysvětluje s úsměvem frontman kapely Tomáš Polák. Singl Hory se těší velké oblibě jak v rádiovém éteru, tak i mezi fanoušky. Ti vymysleli k písni originální taneček, který tančí nejen na koncertech, ale také se úspěšně šíří internetem. Hymna horalů se navíc nedávno dočkala klipu, v němž si zahrál neúspěšnější český horolezec Radek Jaroš, který je zároveň patronem celého projektu.

„Aktivitami k písni Hory chceme dělat radost všem, co mají nadhled a nebojí se do toho občas šlápnout. Chceme potěšit všechny, kteří mají rádi hory, ať už v zimě, v létě, na výšlap, túry, na kolo, prostě za jakéhokoliv počasí a příležitosti. My sami k horám máme velmi intimní vztah, protože všichni pocházíme z Jeseníků. Na turné se hrozně moc těším. Jako host s námi pojede náš kamarád a výborný muzikant Voxel. Bude to fakt jízda,“ dodal Tomáš Polák.

Kapela O5 a Radeček chce fanoušky a milovníky hor do projektu zapojovat celý rok. Má pro ně připravené různé soutěže, společné výšlapy, výzvy na sociálních sítích a spoustu dalších aktivit, včetně speciálního merche s vychytávkami do hor. „Společně s Radkem Jarošem máme připravenou výzvu Český Everest, která bude motivovat ke zdolávání českých vrcholů, k pohybu a sdílení zážitků,“ připomněl zpěvák, přičemž odměnou by měl být společný výstup do hor s „Radečkem“ Jarošem a Radečky.

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit