propiedades del citrato de sildenafil €142.15

Kapela O5 a Radeček se vrací na střechy na oblíbené koncerty blízko nebe!

Skupina O5 a Radeček oznámila termíny turné na příští rok. Parta okolo bratrů Polákových, jenž letos bodovala s projektem BRA3, odehraje oblíbené Turné na střechách v průběhu července. Koncerty blízko nebe odstartují 19. 7. v Liberci a skončí v Olomouci 28. 7. 2022. Vstupenky na turné jsou už nyní v prodeji v síti TicketLive.cz.

Rockový kvintet z jesenických hor odehraje v rámci turné pět unikátních koncertů přímo na střechách zajímavých budov. Zazní zde největší hity jako BRA3, Vloupám se, Sex ve sprše, Praha a mnoho dalších. “Turné na střechách je jedinečné nejen místem konání, ale i pohodovou atmosférou, kdy jsme si s fanoušky hodně blízko. Zároveň se všichni také mohou těšit na dechberoucí výhledy,” slibuje zpěvák Tomáš Polák.

Radečci si pro své příznivce připravili ještě jeden dárek. Ke skladbě Čekal jsem od sebe víc z předposledního alba Dobrý zprávy vydali loni přesně na Štědrý den černobílý videoklip. Nyní kapela představuje barevnou verzi videa. “Během natáčení klipu nám vyšlo opravdu hezké počasí, slunce svítilo už od rána a udělalo úžasné barevné kompozice. Říkali jsme si, že by byla škoda, kdyby takové záběry neviděli i ostatní, a tak jsem se rozhodli, že zveřejníme barevnou verzi videa. Černobílá verze má u fanoušků úspěch, snad se bude líbit i kolorovaná podoba,” doplnil Tomáš Polák.

Kapela O5 a Radeček odstartovala nový rok charitativním projektem BRA3 v čele se stejnojmenným singlem a albem. Projekt vznikl jako pocta sourozenectví, přátelství a kolegialitě. Část zisků ze všech aktivit, které zahrnovaly příjmy z prodeje desky, koncertů, merche a singlu, pak kapela věnovala na sbírku Pomozte dětem, se kterou dlohodobě spolupracuje. Singl BRA3 se navíc těší velkému úspěchu. Zbořil žebříčky rádiových hitparád a více než půl roku patří v českém éteru mezi TOP10 nejhranějších skladeb. K písni BRA3 vznikl videoklip, v němž se objevila řada známých osobností se svými blízkými, třeba Lucie Bílá s bratrem, Jiří Suchý a Jitka Molavcová, 3v1 a mnoho dalších.

19. 7. 2022 / LIBEREC / střecha KC Vratislavice 101010

20. 7. 2022 / PRAHA / střecha OC Kotva

21. 7. 2022 / HRADEC KRÁLOVÉ / střecha knihovny

27. 7. 2022 / ŠUMPERK / střecha Majáku

28. 7. 2022 / OLOMOUC / střecha PF UP

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit