productos farmacéuticos de kamagra €62.85

Kateřina Kristelová byla u výběru nových „Rebelek“!

Moderátorka Kateřina Kristelová se stala patronkou velmi zajímavého projektu, který dostal název Rebelky Retra. „Skoro tři celé měsíce jsme jezdili po České republice po castinzích a hledali finalistky pro soutěž Rebelka Retra. Soutěž, ve které nešlo o váhu ani správné modelkovské míry, ale o osobnost. Poznali jsme spoustu krásných dívek a finální sedmnáctku jsme představili v Plzni na velkém finále. Pár podobných soutěží už jsem v minulosti moderovala, Rebelka mě, ale překvapila tím, jak holky nebyly konkurentkami, což je docela vzácnost, ale chovali se k sobě mile a přály si úspěch“, prozradila Kateřina Kristelová, která soutěž moderovala.

Soutěž se skládala z tří soutěžních disciplín. Přehlídka společenského oblečení, jak jinak než právě Retro Jeans, rozhovor na otázky, které žádná z dívek nevěděla předem a poslední částí byla opět velká módní show tentokrát ve sportovním, to všechno v určité choreografii, kterou musely holky rychle pochopit, protože neměly žádné soustředění, kde by trénovali a i to bylo samozřejmě součástí našeho finálního hodnocení. Jak pohotově se soutěžící dostanou do hry a sžijí se s prostředím.

Vítězkou se stala Kateřina Adámková, která přišla porotě nejpřirozenější, hezká i bez makeupu a pokorná. Získala 50.000 korun jako kredit na Retro Jeans oblečení a ostatní soutěžící dívky si odnesly cenné zkušenosti, jak to na takových soutěžích chodí a hlavně si zkusily skoro všechny z nich úplně poprvé vystoupit před plným obchodním centrem, kde se konaly jak castingy, tak i finále.

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit