kamagra super active €36.21

Michal Kavalčík vyrazil s přáteli na americký fotbal! Jídlo a pití teklo proudem!

Oblíbený moderátor Michal Kavalčík vyrazil s přáteli na americký fotbal. Respektive na živé vysílání finálového zápasu Americké fotbalové ligy, které přenášeli v pražském Hard Rock Cafe. „Americký fotbal miluju. Asi před dvěma lety jsem si pořídil domů kabelovku se 160 programy, kde je asi 27 sportovních kanálů a tam v noci často americký fotbal sleduju. Dokonce minulý rok jsem si na velké finále nastavil budík, abych vstal a mohl se dívat na moment, kdy tam vystupují ti zpěváci a tak,“ popsal Michal svůj vztah k americkému fotbalu. Doplnil, že také rád sleduje zápasy v kleci tzv. MMA, box a další bojovné sporty.

Na promítání finálového zápasu moderátora doprovodil jeho nejlepší kamarád Honza Böhm přítelkyní. „Moje snoubenka Zuzanka je s rodinkou na Moravě, tak jsem si dovolil pozvat mého nejlepšího kámoše. S Honzou společně podnikáme, natáčíme s dronem. Točíme videoklipy, pozemky, haly a jiné. Natáčíme plesy, maturáky a další podobné akce. Děláme to už dlouho a strašně nás to baví,“ prozradil Michal.

Partička kolem Michala si kromě sledování finálového zápasu v Hard Rock Cafe Praha pochutnávala také na amerických specialitách, kterými je Hard Rock Cafe proslulé. „Tohle jídlo mám moc rád, ale s narůstajícím věkem se musím více hlídat. Už si nemůžu dovolit tolik hranolek a majonézy jako dřív. Snažím se to mít tak půl na půl. Aby na talíři bylo vždycky i něco zdravého,“ uvedl Kavalčík. „Ale takovým těm šestipatrovým burgerům nikdy neodolám,“ dodal s humorem.

Letošní finálový zápas Americké fotbalové ligy se odehrál v Atlantě ve státě Georgia. V roce 2020 se finále bude hrát na Hard Rock Stadium v Miami na Floridě a zápas bude opět živě promítán v Hard Rock Cafe Praha. Všichni, kdo americký fotbal sledují, tedy mohou 2. února 2020 přijít fandit, užít si skvělou atmosféru a pochutnat si na výborných specialitách americké kuchyně.

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit