revisión de iron dragon sildenafil €119.08

Milan Peroutka má konečně holku a na Instagramu ji ukazuje skoro nahou!

Talentovaný zpěvák a herec Milan Peroutka se v poslední době stále častěji objevuje po boku neznámé blondýnky. Milanovi se zatím na poli vztahů příliš nedařilo, je snad tato záhadná dívka konečně jeho nová láska? Instagramem se šíří dokonce fotografie, kdy má Milan neznámou slečnu polonahou ve své šatně!

Frontman kapely Perutě a oblíbený seriálový herec Milan Peroutka už zřejmě není sám. Jeho dlouhé single období už je možná pryč. Po jeho boku se opět objevuje neznámá dívka, tentokrát drobná blondýnka. Milan zřejmě nemá vyhraněný vkus, co se přítelkyň týče. Dle instagramových profilů, kde se dvojice nápadně často označuje, je jasné, že spolu tráví více a více času. V jednom ze svých stories mladý Peroutka dokonce slečnu ukázal skoro nahou v šatně! Tak blízko k sobě mají.

Tajemnou dívkou, objevující se po boku Milana Peroutky, je teprve devatenáctiletá zpěvačka, která si říká Katie Kei. Talentovaná Katie již působila v několika českých muzikálech a úspěchy slavila i v talentových soutěžích v Hollywoodu. Poslední dobou se však věnuje vlastní tvorbě a soustředí se na populární hudbu. A zřejmě právě hudba svedla Milana a Katie dohromady.

Dvojice se setkala v nahrávacím studiu, kde každý pracoval na svém novém videoklipu. Pro mladičkou Katie to byla první zkušenost a tak se není čemu divit, že v den natáčení hledala oporu u zkušenějšího muzikanta. Milana zaujala Katie už na první pohled, jelikož ve videoklipu k písni Burn It Down její kostým tvoří pouze dokonalý make-up, bílá sukně a tělo ozdobené kamínky.  

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit