kamagra rendelгѓв © s telefonon €83.38

Miluška Bittnerová se opět vrátila do práce! Jen tři měsíce po porodu dcery Betynky!

Miluše už se těšila do práce, ta na sebe nenechala dlouho čekat a tradičně se vrátila jako moderátorka a patronkasoutěže Miss Junior. Kdo vyhraje v pořadí již v 22.ročník, rozhodovala odborná porota, kterou vybrala a dala dohromady patronka soutěže Miluše Bittnerová.

Usedli v ní Julian Záhorovský, Dominika Gottová, Pavel Novotný, Pity z Vyvolených. „Opravdu jsem na výsledek moc pyšná. Naše soutěž nehledá ramínko na šaty, ale osobnost. To bylo letos splněno do posledního detailu,“ radujese patronka Bittnerová.

Vítězkou se stala Miss Junior ČR- Adriana Brabencová, Miss Junior Internet- Adéla Jantačová a poprvé byla udělena nová kategorie Miss Junior Sympatie- Denisa Poláková.

Před porodem malé Betynky nemohla herečka a moderátorka udělat ani krok. Kvůli poraněnému menisku se pohybovala jen o berlích nebo na vozíku. To se změnilo, když po porodu rychle zhubla. Sice neběhá, avšak chodí už normálně. „Jsem za to moc ráda. Lépe se tak můžu starat o Betynku a ona se tak nějak stala středobodem mého vesmíru. Bála jsem se, jak to budu zvládat, jestli to dokážu, ale všechno přišlo samo,“ tvrdí Bittnerová.

FOTO: MISS JUNIOR

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit