efectos del uso prolongado de sildenafil €13.85

Miss World Taťána Gregor Brzobohatá pořádala setkání pro seniory!

Taťána Gregor Brzobohatá uspořádala milé setkání pro několik seniorek, jimž dlouhodobě pomáhá Nadace Krása pomoci.  Pro přítomné dámy, které žijí v osamělosti, bylo společenské setkání zážitkem vyvolávajícím dojetí. Není bohužel ojedinělé, že někteří senioři bez možnosti doprovodu neopustí domov i několik let.

Setkání v příjemném prostředí kavárny St. Martin na Malé Straně se konalo u příležitosti předání finančního daru od společnosti Penny Market, která darovala přes milion korun na aktivity nadace. „Peníze použijeme na pomoc osamělým seniorům v rámci našeho projektu Doma bez obav. Naše koordinátorky propojují osamělé seniory se službami domácí péče, které jim umožní žít ve svém domácím prostředí, ale o kterých sami senioři nevědí, nebo o ně neumějí sami požádat, “ uvedla zakladatelka nadace Taťána Gregor Brzobohatá.

Pro přítomné dámy byl připraven kulturní program, hrálo se na přání a došlo také na dort, kterým Taťána spolu s ředitelkou nadace Michaelou Stachovou odstartovaly oslavy desetiletého výročí.  Všichni navíc dostali od PENNY dárkové koše s výrobky KARLOVA KORUNA, které byly symbolem kampaně. „Je důležité říct, že to není jen moc hezká pozornost, která potěší, ale pro mnoho z nich je to také velmi praktický a důležitý dárek, který jim finančně pomůže. Mnoha z nich totiž po odečtení všech poplatků nezbyde z důchodu moc peněz na potraviny,“ uvedla ředitelka nadace Stachová.

Penny Market a Nadace Krása pomoci nespolupracují poprvé. Loni na podzim se rozhodly v emotivní vánoční kampani upozornit na osamělost seniorů a s pomocí zákazníků řetězce předaly tisíce plyšových medvědů lidem, kteří žijí na okraji zájmu ostatních. Kampaň pomohla uvědomit si řadě lidí, že osamělost je problém a může potkat každého z nás.

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit