kako se koristi muestra de kamagra €105.42

Modelka Dominika Mesarošová vyrazila do kina a takhle jí to slušelo!

Princezna Ahmanet se po dvoutisíciletém spánku dostala až mezi návštěvníky pražského kina IMAX! Právě v něm totiž proběhla slavnostní premiéra nového filmu Mumie v hlavní roli s Tomem Cruisem, který světu opět dokázal svoji nesmrtelnost! Na premiéře nechyběly i známé české tváře v čele s nepřehlédnutelnou modelkou Dominikou Mesárošovu. Omrknout novou Mumii přišla i Dáda Patrasová, Míša Nosková, modelka Kateřina Votavová, Petra Černocká, moderátoři Petr Říbal, Martin Čermák a Petr Vojnar.

Slavnostní premiéra nového filmu Mumie byla zcela v režii oživlé princezny Ahmanet. Ta se prodírala sálem a děsila přítomné hosty už jen svým pohledem. Zastrašit se ale nenechala modelka Dominika Mesárošová, která se nedávno vrátila ze svého kempu pro modelky. Ve světle reflektorů ji ani tak nezajímala vytuněná cosplayerka, ale hlavně fakt, aby se jejímu výstavnímu pozadí dostalo řádné pozornosti od všech fotografů. S mladistvým lookem vyrazila opět do kina i Dáda Patrasová, tentokrát v doprovodu své kamarádky. Míša Nosková opět nezklamala a asi si vyslouží kritiku módní policie, jelikož zase vyvětrala svůj legendární otřepaný model, který čítá krátké legíny v kombinaci s lodičkami. Z televizních obrazovek si odskočili moderátoři Petr Říbal a Martin Čermák, kteří vyvedli na premiéru své pohledné partnerky.

V novém snímku Mumie se můžete těšit na Toma Cruise, který svádí nelítostný boj s nadpozemskou princeznou Ahmanet! Film můžete navštívit ve všech multiplexech Cinema City, kině IMAX a 4DX od 8. června 2017.

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit