grado sildenafil einnahme €48.32

Moderátorka Petra Svoboda vyrazila s dcerou Ráchel do kina!

Do tuzemských kin přichází nový akční sci-fi thriller s názvem Rampage Ničitelé, kde v hlavní roli září oblíbený herec Dwayne Johnson. Obdivovat odvahu a svaly hlavního hrdiny přišla na slavnostní premiéru filmu, která se konala v kině IMAX, moderátorka Petra Svoboda, a to ruku v ruce se svoji krásnou dcerkou Ráchel, zpěvačka Míša Nosková, herečka Anna Kadeřávková, Radka Rosická nebo zpěvák Jan Kopečný.

Nový snímek Rampage Ničitelé vypráví příběh o přátelství mezi samotářským primatologem Davisem Okoyem (Dwayne Johnson) a výjimečně inteligentním gorilím samcem Georgem. Nezdařený genetický experiment však změní tohoto mírného lidoopa spolu s dalšími zvířaty
v obrovské zuřící monstrum. A tak začíná boj o životy nevinných obyvatel města, ale i o život jinak přátelského gorilího samce George.

Slavností premiéra tohoto filmu proběhla v kině IMAX ve formátu 3D, a tak si všichni návštěvníci užili tuto velkolepou podívanou, plnou dokonalých efektů opravdu na maximum. Mezi hosty na sebe strhly vlnu pozornosti dvě nádherné blondýnky, a to moderátorka Petra Svoboda s dcerou Ráchel, ze které je již velká slečna a své známé mamince se podobá čím dál více. Ráchel také v nedávném rozhovoru přiznala, že by ráda jednou šla ve šlépějích Petry a stala se moderátorkou. Na premiéru dorazila i zpěvačka Míša Bábor Nosková, a to se svým manželem, který si aktuálně plní svůj sen a účastní se populární pěvecké televizní soutěže. Obdivovat nesmrtelného hlavního hrdinu přišla také manželka známého českého fotbalisty Radka Rosická v doprovodu své kamarádky a zpěvák Jan Kopečný s přáteli. Jarní rande v kině si dal také mladý sympatický pár, který tvoří herečka Anna Kadeřávková a moderátor Johan Mádr.

Nový film Rampage Ničitelé můžete navštívit ve všech multiplexech Cinema City, a to dokonce ve všech existujících formátech, tedy: 2D, 3D, 4DX, IMAX, Dolby Atmos a VIP Chodov.

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit