comprar kamagra ilaci nedir €69.08

Moderátorka Sandra Parmová bude mít na finále Batist Nej sestřička šaty jako princezna! Podívejte se, jak jí to sekne!

Finále 11. ročníku Batist Nej sestřička je doslova přede dveřmi a přípravy finišují ke zdárnému konci. Proto není divu, že moderátorka slavnostního večera Sandra Parmová trávila dopoledne u módní návrhářky Aleny Wilson a vybírala garderobu, vhodnou pro tuto příležitost.

„Šaty, v kterých budu uvádět slavnostní galavečer, jsme s Alenou Wilson společně tvořily úplně od začátku. Domlouvaly jsme se na látce, střihu a kombinace zlaté a hnědé se mi moc líbí. Nevím, jak to Alena dělá, ale v jejích šatech se cítím opravdu nádherně,“ uvedla Sandra. Letos poprvé jí bude dělat spolumoderátora kolega z Primy Karel Voříšek. Tuší zkušený moderátor, jakou róbu bude mít Sandra Parmová na sobě? „Nejsem si jistá, jestli to ví. Ale Karel je velký profík, obleků má plnou skříň a věřím, že si stoprocentně poradí, abychom se sladili.“

Dvouletá dcerka Sandry Parmové začíná vnímat, že maminka se objevuje v televizi a při moderování zpráv si Sandru pohlídá. „Manžel naučil Emilku fotit mobilem. V mém telefonu mi najednou přistálo spousty fotek, jak mne vyfotila na obrazovce Primy,“ pochlubila se šikovnou dcerkou Sandra Parmová a přiznala, že Emilku na finále Batist Nej sestřičky nevezme. „Kdyby ale tatínek chtěl s Emilkou do Náchoda přijet, nejsem vůbec proti.“

Spolupráci se Sandrou Parmovou si pochvalovala také návrhářka Alena Wilson. „Na Sandru se šije skvěle, je štíhlá a vysoká a střihy nemusí být tak komplikované. Je velmi elegantní a profesionál. A přestože má krásné poprsí, měla požadavek, aby model působil elegantně a při moderaci na jevišti ji „nezradil“. I když se zlatohnědé šaty zdají jednoduché, jedná se o velmi komplikovaný materiál. Výroba šatů trvala několik dní, Sandra podstoupila 4 až 5 zkoušek. Všechno se na ní muselo špendlit, protože ta látka je velice hravá a dělá si, co chce. Takže jí zkrotit zabralo spoustu přemýšlení a precizní práce. Model se povedl, Sandra se v něm cítí dobře a o to nám od začátku šlo,“ uvedla zkušená návrhářka Alena Wilson, která na českém trhu působí už 9 let a před třemi roky si otevřela butik na smíchovském Újezdě.

Ředitel soutěže Batist Nej sestřička David Novotný jako vždy do výběrů šatů nezasahoval. „Sandra Parmová a Alena Wilson jsou profesionálky a mají velkou fantazii. Nemám obavu, že by to moderátorce finálovéhovečera neslušelo. Však se přijeďte sami přesvědčit. Finále se koná 5. října od 20 hodin v Městském divadle v Náchodě,“ uvedl David Novotný a dodal, že kdo nebude mít cestu do Náchoda, může finále Batist Nej sestřičky sledovat v přímém přenosu na sociálních sítích Primy a webu www.iprima.cz.

Které sestřičky budou soutěžit o titul nejsympatičtější zdravotní sestry soutěžit?

1. Kateřina Křenková – Ústřední vojenská nemocnice Praha, 2. Dana Vacková – Oblastní nemocnice Jičín a.s., 3. Helena Novotná – Nemocnice Tábor a.s., 4. Martina Šebková – Thomayerova nemocnice Praha, 5. Jana Brožková – Oblastní Nemocnice Trutnov a.s., 6. Renáta Neubertová – Nemocnice Třebíč, 7. Veronika Hryzáková – Fakultní nemocnice Brno, 8. Irena Šebková Štovíčková – Krajská Nemocnice Liberec, 9. Natalia Panasenko – Klinika EliteMedical s.r.o., 10. Jitka Bláhová – Nemocnice České Budějovice a.s., 11. Jaroslava Šamšová – Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, 12. Markéta Kubová -Nemocnice Prachatice a.s.

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit