kamagra es il peligroso €56.96

Muž roku 2017 Matyáš Hložek přišel o přítelkyni, ale dostal nové auto!

Přesně tři týdny po získání titulu Muž roku 2017 převzal Matyáš Hložek od jednoho z generálních sponzorů soutěžeAutostylu Trutnov hlavní cenu. Po celý rok se bude nejkrásnější muž České republiky prohánět v supermoderní Toyotě v ceně téměř jednoho milionu korun. A protože jezdit tímto luxusním vozem není jen tak,absolvoval Matyáš téměř hodinovou nalejvárnu. Znamená to snad, že syn zpěváka Stanislava Hložka neumí jezdit autem?

„Ne, tak to není. Vždyť jsem dělal řidičák už v sedmnácti letech a hned jak mi padlo osmnáct, vyjel jsem na silnice. První auto jsem podědil po tátovi, momentálně jezdím autem roku výroby 2006 ateď mi majitel Autostylu Trutnov půjčil na rok tohoto krasavce. Opravdu se moc na to auto těším,“ vzpomínal na své řidičské začátky Hložek junior a poznamenal, že jezdí poměrně bez nehod.Co to ale znamená?

„Měl jsem jen takový menší ťukanec na křižovatce. Odnesly to jenom plechy, opravdu nic vážného. Žádnou větší havárii jsem zatím neměl a doufám, že ani v budoucnu mě nic takového nepotká,“ prozradil na sebe Matyáš, který je rád, že servis nového auta budou provádět přímo v Autostylu v Trutnově.

„Jsem rád, že servis budou dělat odborníci. Já tak zvládnu vyměnit olej, dofouknou gumy nebozajet do myčky. I když pneumatiku jsem už také měnil,“ pochlubil se Matyáš svou zručností.

Muž roku 2017 stále ještě vydýchává krásný pocit z vítězství v soutěži mužské krásy.O to víc starostí má ale ve svém osobním životě. Po čtyřměsíční známosti se rozešel s přítelkyní Kateřinou Hadašovou, která ještě před třemi nedělemi Matyášovi gratulovala k vítězství a zasypávala ho láskyplnými polibky.

„My jsme spolu něco řešili a ono je to takové celé složitější,“ nebylo Matyášovi zrovna moc řeči.„Nemyslím si, že by v našem rozchodu hrálo roli vítězství v Muži roku, i když chápu, že na ten protějšek je to určitý tlak a ne každý novou situaci ustojí,“poznamenal trošku posmutněle Matyáš Hložek.

Na synovu novou Toyotu byl zvědavý i otec, zpěvák Stanislav Hložek. Ten svoje řidičské umění vybrousil jako jezdec na závodech Ford Fiesta cupua vlastní dokonce evropskou licenci. Zavzpomínal, čím jezdil kdysi on.

„Řidičák jsem si udělaluž v sedmnácti ještě na průmyslovce a moje úplně první auto byla stará oktávka, do které teklo podlahou. Když pršelo, musel jsem zvedat nohy. Ale pak jsem si koupil škodovku 130, to bylo tenkrát auto, které se vyváželo do Anglie a to jsem se dmul pýchou,“ vzpomínal Hložek starší a dodal, „jasně, že jsem měl i nějaké karamboly. Měl jsem ale jednu opravdu vážnou nehodu, kdy jsem na dálnici vletěl při průtrži mračen do louže. Roztočilo mě to jako vrtuli, bouchnul jsem o svodidlo předek i zadek auta a zůstal jsem stát v rychlém pruhu. Naštěstí za mnou jeli policajti a ti hned pustili houkačky, takže do mnenikdo nevletěl. Byl jsem z toho celý rozklepaný,ale tím autem jsem odjel. Nejlepší na tom bylo, že já jsem si rozbil auto, svodidlo zůstalo nepoškozené, a přesto mi přišla faktura, abych zaplatil škodu na svodidlech,“ smál se Standa, na kterého také v Autostylu Trutnov čekal dort, kytka a gratulace k jeho 63. narozeninám (16. září 1954).

„Dostat gratulaci mezi auťáky se hned tak někomu nepovede. Já najezdím kolem 60 000 kilometrů ročně. Koncertuji se třemi kapelami, zkouším muzikál Tři mušketýři, občas si zahraju s cimbálovkou, měl jsem krásný pořad v Českém rozhlase a možná v něm budu pokračovat, to kilometry naskakují samy. Radost mi dělá i rodina. Vždyť mám už pět vnoučat. Jediné co mě mrzí, že na ně mám málo času,“ svěřil se oslavenec.

Spokojeně se na nový vůz Muže roku tvářil i prezident soutěže David Novotný.

„Velice děkuji panu Kranátovi a jeho firmě Autostyl Trutnov za tuto krásnou cenu. Soutěž Muž roku je velmi prestižní,její vítězové se na světových soutěžích neztratí a vozí se světa ocenění. Proto jsem rád, že i pomocí této krásné Toyoty můžeme soutěž Muž roku propagovat.“

Jan Kranát, majitel firmy Autostyl Trutnov, přesně věděl, proč pro vítěze soutěže Muž roku Matyáše Hložka nachystal právě Toyotu.

„Pan David Novotný nás zaujal z toho titulu, že je schopný udělat v Náchodě soutěž celorepublikového významu. Chtěli jsme přispět významnou a reprezentativní hlavní cenou. V tomto případě se jedná o auto značky ToyotaRAV 4 SUV, 2,5 l benzín, k tomu jsou 2 elektromotory a je to auto o výkonu 190 koní. Vůz je v ceníkové ceně 950 000 korun. Jedná se o luxusní automobil a myslím si, že když máme luxusního vítěze, takto všechno do sebe hezky zapadá.

Muž roku 2017 Matyáš Hložek se bude Toyotou s logem firmy Autostyl Trutnov a logem soutěže Muž roku ukazovat na silnicích v Česku i za hranicemi do té doby, než bude zvolen jeho následovník, Muž roku 2018.

 

Foto: Muž roku

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit