sildenafil bivir comprimidos €21.27

Na česká hudební scénu vtrhla nová zpěvačku Kettie!

KETTIE je pseudonym nové české zpěvačky Lenky Konvičkové. Mladá umělkyně na sebe zatím upozornila především spolupracemi s jinými muzikanty, jak v rámci featů, tak účastí ve videoklipech např. Rybiček 48, Doriana nebo Pokáče. Nyní konečně představuje také svůj debutový singl 5 Životů, jehož produkce se ujal známý německý producent Roland MadSkill“ Moo

“5 Životů je popis nejistého životního období, ve kterém hledáte své skutečné já. Je to ale i o uvědomění, že když něco opravdu chcete, musíte pro to aktivně udělat maximum vy sami a nespoléhat na pomoc ostatních,“ přibližuje track Lenka aka KETTIE.

Nová píseň je zahalená do ponurého a melancholického trapového oparu a ukazuje tak temnější tvář této všestranné zpěvačky. Hudební a umělecká cesta Lenky ke KETTIE ukazuje, že tato nadějná zpěvačka má modernímu popu co přinést, ostatně pěveckou průpravu dokazuje už od mala v různých uměleckých souborech i talentových soutěžích.

Režie sexy atmosférického videoklipu se také ujal producent hudby Roland Moor alias MadSkill, který je známý svými úspěšnými spolupracemi na slovenské rapové scéně – např. Rytmus, Majk Spirit, Čistichov a další.

“Video je jednoduše o odvaze vystoupit ze zajetých klišé. KETTIE je před kamerou jako doma a hlavně autentická, takže to byla radost videoklip režírovat.“  popisuje spolupráci MadSkill.

Kromě zpěvu se KETTIE úspěšně věnuje také herectví (Banger.), tanci, fotomodelingu a rozvoji své značky oblečení My Zodiac.

 

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit