el sildenafil sirve para eyaculacion precoz €89.91

Na narozeniny Hard Rock Cafe Praha dorazili také Jakub Kohák a Lukáš Pavlásek!

Oblíbená restaurace v rockovém stylu, která nabízí hlavně americkou kuchyni, Hard Rock Cafe Praha oslavila patnácté narozeniny. Na narozeninový mejdan dorazila řada celebrit, nechyběl narozeninový dort a spousty prosecca. Slavit dorazili třeba Jakub Kohák, Lukáš Pavlásek, Radka Banga, Radka Pavlovčinová, Karolína Holubová, Ina T. a další.

„Na otvíračku Hard Rock Cafe v Praze rádi vzpomínáme jako na nezapomenutelnou událost plnou energie a skvělé hudby. Od té doby jsme rozšířili menu o další kulinářské speciality a zavedli jsme nové hudební akce pro naše hosty,“ vzpomíná generální ředitelka Hard Rock Cafe Praha Martina Lednová.

„Pražské Hard Rock Cafe je specifické svým jedinečným umístěním v historickém centru města, což přináší nezapomenutelnou atmosféru spojenou s bohatou historií Prahy,“ doplňuje Lednová. Hard Rock Cafe se nachází v Rottově domě na Malém náměstí, který je kulturní památkou s novorenesanční fasádou malovanou podle kartonů Mikoláše Alše. Budova až do poloviny 90. let 20. století byla známá jako několikaposchoďová železářská prodejna.

Jedinečnou atmosféru restauraci dodávají také memorabilie umístěné na zdech po celém podniku, v Praze mohou hosté vidět hned 300 artefaktů od celosvětově proslulých hudebníku jako je Paul McCartney, John Lennon, Elvis Presley a další. Z českých umělců zde má memorabilii Vilém Čok, David Koller a Petr Nagy.

„V rámci narozeninové oslavy jsme také předali šek v hodnotě 110 tisíc korun Nadaci Terezy Maxové, se kterou dlouhodobě spolupracujeme. Charitativní akce pořádáme pravidelně, například v říjnu se vždy zapojujeme do Pinktoberu a další. Zajímáme se také o udržitelnost,“ uzavírá Martina Lednová.

Celou akci moderoval influencer, herec a moderátor Dominik Port, krájení narozeninového dortu se ujala trojice Jakub Kohák, Lukáš Pavlásek a Radka Pavlovčinová. Na stagi vystoupila kapela RockSet band live.

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit