dosis de sildenafil en perros €139.33

Nikol Štíbrová a slovenští IMT Smile natočili společný duet!

Nikol Štíbrová a Ivan Tásler se slovenskou skupinou IMT Smile vydávají společný duet. Jde o skladbu s názvem Príliš osobná známosť ke stejnojmennému filmu, který bude uveden do kin 23. ledna 2020. Záběry z nahrávání společné skladby, ale také ukázky z filmu, můžete vidět v novém videoklipu, který vychází společně se singlem. Skladba Příliš osobná známosť opět potvrzuje, že čeština a slovenština spolu stále dobře ladí.

Autorem hudby je frontman kapely Ivan Tásler, jehož písničky zná české publikum velmi dobře. Napsal skladby Baroko, Nahý nebo Srdce jako kníže Rohan pro Richarda Müllera. IMT Smile mají aktuálně na svém kontě také kritikou ceněné album s názvem Budeme to stále my. Fanoušci na něm najdou například duet s Kalim nebo také píseň Osud s kapelou Chinaski, kterou společně obě skupiny zahrají naživo během koncertu ve Fóru Karlín 19. listopadu.

„Dostal jsem nabídku na nahrání písně k filmu, podmínka byla, aby byla československá. Dlouho jsem přemýšlel nad tím, s kým by to mohlo být. Potom jsem úplnou náhodou na Instagramu viděl Nikol zpívat písničku Nad Sázavou od Nedvědů. Líbilo se mi, s jakým citem ji zpívá, jak cítí hudbu i přesto, že není zpěvačka,“ říká Ivan Tásler. „Jsem velmi spokojený, většinou ty moje první nápady vždycky fungují a tak to bylo i tentokrát. Nebyl jsem si úplně jistý, že Nikol vůbec ví, kdo je IMT Smile. Zareagovala však velmi mile, byl jsem překvapený.“

„No můžu to jen potvrdit. Taková je dnes doba, lidi se kontaktují přes Instagram. Zpočátku jsem tomu nechtěla věřit, protože, a teď to už Ivan ví, já jsem jejich veliký fanoušek. Pro mě to jsou páni muzikanti, a na začátku jsem si myslela, jestli si Ivan nedělá legraci. Vůbec jsem netušila, že mě IMT Smile sledují na Instagramu. Pak mi ale zazvonilo slovenské číslo a byl to Ivan.“ konstatuje Nikol Štíbrová.

Chystaný film Príliš osobná známosť pochází Od tvůrců divácky úspěšné komedie Všechno nebo nic, kterou vidělo v českých, slovenských a polských kinech přes 850 tisíc diváků. Opět se sešli, aby natočili další film podle knižní předlohy populární slovenské spisovatelky Evity Twardzik (Urbaníkové). Film je příběhem tří žen, je o třech pohledech na život a třech způsobech vnímání lásky. V hlavních rolích se představí Eliška Balzerová, Tatiana Vilhelmová a Petra Hřebíčková. České trio doplní slovenští herci Ľuboš Kostelný a Marián Mitaš, Chorvat Janko Popović Volarić a Branislav Trifunović a Predrag Manojlović ze Srbska. Posledně jmenovaný si zahrál například i v kultovním filmu režiséra Emira Kusturici Černá kočka, bílý kocour. Režie snímku Příliš osobní známost se opět ujala Marta Ferencová.

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit