sildenafil hennig 100 mg 36 pastillas €112.21

V novém filmu Tady hlídáme opět exceluje i Lukáš Vaculík!

Režisér a scénárista Juraj Šajmovič natočil nedaleko Kašperských Hor rodinnou komedii Tady hlídáme my. Po devíti letech tak navázal na vítězný film Festivalu Oty Hofmana Tady hlídám já.

Ve filmu Tady hlídám já jsme děj opustili v první školní den malé Kačenky, kdy se s maminkou, s tatínkem a věrným kamarádem, jezevčíkem Hugem, přestěhovali na Šumavu. Hlavní hrdinové tohoto filmu se vrací ve volném pokračování k příběhům, které bude prožívat, dnes již šestnáctiletá studentka veterinární školy Kačka se svým milovaným jezevčíkem. Její láska ke zvířatům trvá a neztratila ani schopnost rozumět tomu, co říká a na co myslí její pes Hugo. Filmovou psí smečku doplní kromě dalšího jezevčíka i baset, irský setr, zlatý retrívr, foxteriér i jorkšír. K hlavním hereckým postavám přibude tentokrát mimojiné i nový herecký objev Tadeáš Říha, dále Nela Boudová, Štěpán Tuček, Milan Šteindler, Martina Hudečková, Vlasta Žehrová, Václav Vydra, Roman Skamene a další.

Projekt vzniká ve společnosti Road Movies, odkud vedle snímku Tady hlídám já (2012) vzešly filmy Andílek na nervy (2015) a Komici s.r.o. The Tour (2016), řada dokumentů a sérií jako např. 13. komnata a další.

Slavnostní předpremiéra proběhne 16. září 2021 na 53. Filmovém a televizním festivalu OTY HOFMANA. V hlavních rolích se představí Lukáš Vaculík, Jitka Ježková, Veronika Divišová a Pavel Nový.

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit