sildenafil 50 comprimidos €106.27

Nový klip Česko-Slovenské zpěvačky Karin Ann ukazuje Hollywood v 50. letech!

Alt-popová zpěvačka s českými kořeny Karin Ann vydává zbrusu nový singl ‚a stranger with my face‘. Symfonická folkově zabarvená melodie, podporovaná bluesovými kytarovými linkami a harmoniemi ve stylu Fleetwood Mac, otevírá téma přílišné idolizace. Skladbu o ztrátě části sebe sama, když se člověk snaží chovat tak, jak by si to přálo třeba jeho okolí, doprovází romantický špionážní videoklip zasazený do 50. let minulého století. Natáčel se v Praze a v hlavních rolích se kromě Karin Ann objevují američtí herci Gus Kenworthy a Ashley Moore.

a stranger with my face je o tom, že je velmi nezdravé uctívat nějakého člověka jako Boha. Skončíte, že mluvíte jeho slangem a vůbec se přizpůsobujete tomu, jak se chová. Nejde ani o to, abyste se mu zavděčili, ale že se snažíte být víc jako on, než abyste byli sami sebou. Nakonec nevíte, kdo vlastně jste,“ popisuje Karin Ann, které spojení textu s melodií přišlo skoro až náboženské, takže se rozhodla, že tento pocit otiskne do hudby v refrénu.

Video, které píseň doprovází, je první částí krátkého filmu amerického režisérského dua TUSK. Špionážní romanci, odehrávající se v Hollywoodu 50. let, filmaři natáčeli v Praze. Příběh sleduje mladou sekretářku (Karin Ann) v hollywoodském filmovém studiu, která má za úkol zjistit pravdu o skandalizovaných milostných vztazích filmové hvězdy (Ashley Moore) s různými muži. Při špehování odhalí, že takové aféry jsou zástěrkou její skutečné sexuální identity, v té době velmi tabuizované. Otevřený konec videoklipu slibuje rozuzlení v pokračování. To bude následovat druhou části jako hudební video pro Karinin následující singl.

Skladbu „a stranger with my face“ napsala Karin začátkem roku v Los Angeles s Benjaminem Lazarem Davisem, Willem Graefem a Kailee Morgue. Singl je mírným stylovým vybočením z repertoáru Karin k více folkovému zvuku. Píseň koprodukoval Randy Jackson, zakládající člen poroty American Idol.

Karin Ann si rychle vydobyla jméno jako ikona Generace Z v celé Evropě a nyní i ve světě. Její texty se noří hluboko do témat genderové rovnosti, duševního zdraví a lidských práv a také řeší vnitřní nepokoje 20leté mysli – mladou lásku, toxické vztahy a nejistoty. Hudba umělkyně, která je otevřeným zastáncem LGBTQIA+ práv komunity a menšin, dokonale balancuje mezi alternativou a mainstreamem.

Tvorba česko-slovenské zpěvačky, která byla v širších nominacích na ceny Anděl a vyhrála anketu Žebřík časopisu Report, neunikla pozornosti světových médií jakými jsou NOTION, HUNGER, Wonderland, Kerrang!, Vogue, MTV, ELLE, PROUD Radio Apple Music a BBC Radio 1.

 

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit