sildenafil de 75 mg €117.63

Parádní gesto! Drsňáci z kapely Divokej Bill podpoří Mamma HELP!

Oblíbená kapela Divokej Bill zahraje 23. října v Hard Rock Cafe Praha v rámci říjnové kampaně proti rakovině prsu Pinktober. Výtěžek z celé akce podpoří organizaci Mamma HELP, jež letos slaví dvacetileté výročí. Lístky na koncert jsou již nyní v prodeji v síti TicketLIVE.

Pinktober se koná každý říjen, aby upozornil na problém rakoviny prsu u žen, podpořil pacientky s tímto onemocněním a pomohl prevenci u zdravých žen. Hard Rock Cafe Praha v rámci této kampaně získává finanční prostředky, které věnuje pacientské organizaci Mamma HELP. Tento rok akci svým vystoupením podpoří skupina Divokej Bill, která na podiu Hard Rock Cafe odehraje plnohodnotný koncert.

„Proč v rámci Pinktoberu a dlouhodobé příjemné spolupráce s HRC nespojit na první pohled dva naprosto neslučitelné a nepropojitelné světy. Na jedné straně Divokej Bill, milovaná kapela koncertních pódií a letních festivalů, za kterou jezdí fanoušci všech věkových kategorií z celé republiky a na druhé straně nezisková pacientská organizace Mamma HELP, která má ale také v celé republice centra, kde zkušené terapeutky pomáhají ženám s rakovinou prsu,“ uvedla ředitelka neziskovky Jana Drexlerová. „Na koncert se opravdu moc těšíme. Občas je těžké dostat kolegyně z Moravy do Prahy, ale tady nezaváhaly ani minutu,“ dodala s úsměvem.

Kapela Divokej Bill odehraje více jak hodinový set ve středu 23. října. Cena benefiční vstupenky je 450 Kč a je v prodeji v síti TicketLIVE. „Organizaci Mamma HELP jsme se rozhodli podpořit, protože nám přijde důležité, aby se ženy informovaly o hrozbě rakoviny prsu a dbaly na prevenci. Líbí se nám třeba jejich projekt „Říct to dětem“, který ve spolupráci s psychology pomáhá rodině období léčby zvládnout. Je super, že je někdo v takových těžkých chvílích podporuje. A v neposlední řadě nám chutná jejich skvělý nealko Mamma Beer,“ uvedl houslista Adam Karlík. „Zároveň bychom jim k výročí chtěli popřát hodně preventivních vyšetření a málo následné péče a samozřejmě mnoho energie. Děkujeme za vaši práci,“ doplnil Karlík.

V rámci Pinktoberu se hosté benefičního koncertu mohou těšit také na oblíbenou fotostěnu s rekvizitami, speciální růžový koktejl Drink Pink Punch a další vychytávky.

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit