sildenafil para hipertension pulmonar en niгѓв±os €40.30

První klip Andrey Kalousové k „filmovému“ singlu Padám je venku!

Na singlu Padám se producentsky podílel rapper Reginald, se kterým Andrea sdílí stejný hudební vkus. Spolupracovat s ním bude i na celé desce, která je nyní v procesu a vyjde pod labelem BrainZone. Režie klipu se ujal v hudební branži známý režisér Martin Linhart, který například natočil dokument Ewa Farna 10: Neznámá známá.

Námět klipu je postaven na ikonických filmových scénách. „Hlavní myšlenka je obsažena v textu singlu Padám: „Tenhle svět je crazy jak z filmu.“ Všichni totiž někdy zažijeme situaci, která se nám zdá povědomá ze stříbrného plátna,“ vysvětluje zpěvačka. Andrea si tak zkusila před kamerou role, o kterých sní skoro každá žena! Kostým Nevěsty z Kill Bill, Vivienne z Pretty Woman, Mary Jane ze Spidermana…

Podle Andreiných slov bylo i samotné natáčení „crazy jak z filmu“. „Měli jsme pronajatý kus dálnice, což bylo hodně zajímavé… Záměr byl, aby to v záběru vypadalo co nejvíce jako na letištní přistávací dráze,“ popisuje Andrea. Dále se natáčelo například v pražském hotelu Mama Shelter. Nejnáročnější byla hned úvodní scéna, kde Andrea v roli Nevěsty z Kill Bill rozbije lahev o hlavu herci. „Řekli mi, že je to cukrové sklo, kterým nikomu neublížím. Asi po třetím opakování se však zjistilo, že jím mlátím špatným koncem lahve a že má kvůli mně kolega po celé hlavě boule,“ vzpomíná. Náročná byla i scéna ze Spidermanem. „Herec visel docela dlouho hlavou dolů, což jsme mu nikdo fakt nezáviděli,“ dodává Andrea Kalousová.

Inspirace k písničce Padám přišla vlastně jako vedlejší produkt během psaní úplně jiného songu. Měl však téma rozpadu vztahu. „V té době jsem se rozcházela i v osobním životě a nechtěla jsem, aby si to lidi spojili s mým soukromím. I když s mým vztahem písnička nijak nesouvisela. Otevřeli jsme se spolutvůrci tedy veselejší a obecnější téma. A udělali jsme dobře!,“ vysvětluje Andrea.

Kalousové cesta k prvnímu velkému singlu Padám trvala zhruba dva roky. „Hned po své účasti v show „Tvoje tvář má známý hlas“ jsem si začala uvědomovat, že se chci hudbě věnovat víc. Chvilku mi ale trvalo, než jsem našla ty správné lidi, se kterými bych chtěla vážně spolupracovat. Nakonec jsem měla štěstí, že jsem se spojila se špičkou v české hudební scény: Reginaldem, Davidem Kandlerem, Lukášem Chromkem a Sofianem Medjmedjem.“

S vlastní tvorbou Andrea zatím vyčkává. „Jako tvůrce se učím, hodně zatím spoléhám na pomoc svých spolupracovníků. Ale vždy jsem součástí samotného procesu, přispívám, jak jen to jde. Do budoucna si přeju mít své texty.“ V této fázi má Andrea Kalousová natočenu zhruba polovinu alba. Zatím se soustředí na jednotlivé singly.

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit