citrato de sildenafil para mujeres €83.89

První singl kapely Limetall inspiroval film Easy Rider: V klipu je přes 150 motorkářů z celé Moravy!

Hudební formace Limetall, která vznikla na základech legendární sestavy Citronu, připravuje nové album. Produkce se ujal bubeník Lukáš Pavlík. První singl Andělská kola, který novou nahrávku předznamenává, dostal pod jeho pohledem modernější rockový zvuk. Text inspiroval kultovní film Easy Rider.

„Nedávno jsme znovu viděli film Easy Rider, který byl v době svého vzniku přelomovým dílem. Nezávisle natočený snímek nás oslovil v době našeho mládí, kdy se k nám dostal na videokazetách. V době komunismu to byl závan svobody a jeho myšlenky v nás rezonují doteď,“ říká autor skladby, baskytarista Václav Vlasák, který přiznává, že ho při skládání hudby inspirovaly i současné rockové kapely jako Winery Dogs.

„Klip jsme už však na Easy Rider neodkazovali, rozhodli jsme se jej věnovat českým motorkářům, kteří mají většinou rádi právě rockovou muziku. Nakonec se jich sjelo přes sto padesát,“ popisuje Vlasák a dodává, že klip se natáčel v ostravských Dolních Vítkovicích a v motorkářském Harley Pub Muzeu v Otrokovicích.

Kapela Limetall vznikla na podzim roku 2015 poté, co zpěvák Fany Michalík, kytaristé Jarda Bartoň a Jiří Šperl a baskytarista Václav Vlasák odešli od skupiny Citron. Na postu bubeníka je v současné době podporuje Patrik Sas. Kapela vydala tři alba, které všechny dosáhly na zlatou desku za prodej. Vlasák s Bartoněm jsou poslední žijící členové, kteří nahrávali legendární album Citronu Plni energie.

Limetall – Andělská kola (oficiální videoklip) https://youtu.be/Z-LuikQyrNQ

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit