sildenafil 120 comprimidos €43.30

Říjnovou kampaň v boji proti rakovině prsu podpoří v pražském Hard Rock Cafe také zpěvačka KETTIE!

V říjnu se každoročně v Hard Rock Cafe Praha věnují podpoře povědomí o rakovině prsu a boji proti této zákeřné nemoci. Kampaň s názvem PINKTOBER™ nabídne limitovanou edici merche a ve čtvrtek 26. 10. 2023 také charitativní koncert rock-popové kapely So Fine a zpěvačky Lenky Konvičkové aka KETTIE.

V Rock Shopu Hard Rock Cafe je po celý říjen k dispozici limitovaná edice merche, která nabízí tričko, mikinu nebo pin. Deset procent z prodeje každého produktu pak jde ve prospěch charitativní organizaci Aliance žen s rakovinou prsu, jenž od roku 2002 slouží jako informační a edukační centrum pro veřejnost, onkologicky nemocné a jejich organizace. Zároveň poskytuje metodickou pomoc organizacím onkologicky nemocných, koordinuje projekty a kampaně ve prospěch prevence a léčby nádorového onemocnění prsu, sjednocuje snahy pacientských organizací i jednotlivců o prosazování práv a rovných podmínek k léčení a rekonvalescenci žen s nádorovým onemocněním prsu a zastupuje české onkologické pacientky v mezinárodních strukturách.

Vrcholem kampaně PINKTOBER™ v Hard Rock Cafe Praha bude ve čtvrtek 26. 10. koncertní večer. Od osmi hodin na stagi HRC vystoupí česká zpěvačka Lenka Konvičková, která vystupuje pod pseudonymem KETTIE. Konvičková je také účastnicí aktuální řady reality show Love Island. V půl deváté ji pak vystřídá pop-rocková kapela So Fine v čele s britským zpěvákem Gedem Maloney. Na koncert bude dobrovolné vstupné a výtěžek půjde taktéž ve prospěch organizace Aliance žen s rakovinou prsu.

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit