kamagra serie de medicamentos €96.08

Michal Kavalčík alias Ruda z Ostravy, herečka Lucie Benešová, moderátor Radek Jirgl a Miss Andrea Bezděková představili na veletrhu luxusní kosmetiku!

Hedera Spa Clinic se těší obrovské popularitě i mezi českými celebritami a několik z nich se také po boku Hedera Spa Clinic zúčastnilo podzimního INTERBEAUTY PRAGUE, nejvýznamnějšího kosmetického veletrhu v ČR. Představili tam společně nejnovější řadu produktů Neauvia, která byla vyvinuta za použití nejmodernějších technologií. Tato luxusní řada kosmetické značky je již právě k dostání exkluzivně v Hedera Spa Clinic.

Hedera Spa Clinic se stala školícím a exkluzivním pracovištěm, kde Vám rádi představí tuto inovativní řadu, jak pro domácí použití, tak pro profesionály.

Se slavnostním uvedením nejnovější řady produktů Neauvia na veřejnost na INTERBEAUTY PRAGUE pomohli úřadující Miss Andrea Bezděková, herečka Lucie Benešová, herec a moderátor Michal Kavalčík a moderátor Radek Jirgl s celou svou krásnou rodinkou o níž se v Hedera Spa Clinic rovněž úžasně starají.

Více infomací získáte na www.hederaspaclinic.cz

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit