restricciones de prescripción de sildenafil €56.28

Sexy Andrea Pomeje vzala svého nového partnera do kina!

Slavnostní premiéru nového snímku Predátor: Evoluce v kině IMAX navštívila i Djka Andrea Pomeje. Před přítomné novináře poprvé hrdě předstoupila po boku svého přítele Petra. Do této chvíle se zamilovaný pár držel z dohledu fotografů a médií, jejich vztah však kvete každým dnem a již není důvod se skrývat.

Nový snímek s názvem Predátor: Evoluce právě vtrhl do tuzemských kin. Slavnostní premiéra se konala v kině IMAX a navštívilo ji i mnoho známých tváří. Největší vlnu pozornosti na sebe strhla, zatím ještě právoplatná manželka producenta a herce Jiřího Pomeje, Andrea Pomeje. Úspěšná DJka se po rozpadu manželství znovu zamilovala, a to do klempíře Petra Plačka se kterým již tvoří oficiální pár. Andrea se dlouho vyhýbala médiím a nechtěla novou lásku komentovat. Nyní už je ale vše jinak. Na slavnostní premiéru přišla již oficiálně po boku Petra a hrdě se k němu měla i před zraky všech přítomných novinářů.

Pokračování legendárního Predátora přilákalo do kina IMAX i další tváře českého showbyznysu. Užít si film a pořídit nějaký ten materiál na svůj instagramový profil přišel herec Jakub Kohák. Herečka Míša Dolinová dorazila na premiéru v romantických růžových šatech a v zajetí hrůzostrašných cosplayerů vypadala jako princezna. Nechyběl ani zpěvák Sámer Issa, herec Pavel Šimčík, zpěvačka Yanna Fabian, tanečník Marek Dědík, Muž roku Matyáš Hložek nebo moderátorka Štěpánka Duchková.

Nový film Predátor: Evoluce můžete navštívit v Cinema City ve všech formátech! Vychutnejte si ho na největším plátně, kině IMAX, zažijte ho na vlastní kůži v kině 4DX, dokonalý zvuk se bude linout sálem Dolby Atmos a maximální zážitek poskytne VIP kino Chodov.

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit