dosis de kamagra €136.18

Sexy herečka Bára Mottlová vyrazila do kina! Takhle jí to slušelo!

Česká kina nyní ovládne tajný agent Ethan Hunt, kterého již tradičně ztvárnil oblíbený herec Tom Cruise. Nové pokračovaní špionážní série Mission: Impossible nese podtitul Fallout a na jeho slavnostní premiéru v kině IMAX se přišla podívat i řada známých tváří.  I přes své zranění nohy si film nenechal ujít bývalý krasobruslař Tomáš Verner, prezidentka nadačního fondu Kapka naděje Vendula Pizingerová, komička Iva Pazderková, novomanželé Košínovi, herečka Bára Mottlová, houslový virtuóz Pavel Šporcl nebo herečka Lucie Benešová.

Mission: Impossible – Fallout je prvním filmem cyklu, který se promítá ve formátu 3D, a tak se jeho slavnostní premiéra konala v pražském kině IMAX, kde si diváci vychutnali tento formát opravdu na maximum.  Obdivovat kaskadérské kousky nestárnoucího Toma Cruise přišel i přes své zranění nohy bývalý český krasobruslař Tomáš Verner v doprovodu své krásné přítelkyně Martiny. O tom, že je kino ideální místo na rande ví své i novomanželé Košínovi, moderátorka Monika Leová Košínová stále září vedle svého „nového“ muže štěstím. V doprovodu svého manžela přišla na premiéru i usměvavá Vendula Pizingerová. Komička Iva Pazderková si také nenechala ujít nový příběh tajného agenta Ethana Hunta a do kina si vyšla se svým přítelem. Zamilovaná herečka Bára Mottlová se nedávno vrátila z dovolené se svým novým partnerem, po minulém nevydařeném románku si tentokrát Bára dává na čas a totožnost svoji nové lásky úzkostlivě tají. Svým dětem zajištuje prázdninový program oblíbená herečka Lucie Benešová, na premiéru tedy vyrazila se svými ratolestmi.

Nový snímek ve 3D formátu si nejlépe vychutnáte na největším plátně v České republice, v kině IMAX, multiplexy Cinema City nabízí i další formáty jak si užít film, dle svých preferencí. Akční podívanou na vlastní kůži zažijete v sále 4DX a dokonalý zvuk například ve speciálním sálu Dolby Atmos, to vše od 30. července 2018.

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit