kamagra instrucciones de uso €69.82

Sexy zpěvačka Katarína Knechtová si při natáčení klipu v kalifornské poušti vyzkoušela intimní scény!

Zpěvačka Katarína Knechtová vydává nový singl V modlitbách, který nahrála v uvolněné atmosféře se svoji současnou kapelou. Inspirací pro text byly podle jejich slov láska, mezilidské vztahy a dynamika mezi lidmi. „Je to zamyšlení nad tím, že se lidé za jistých životních okolností mohou míjet, i přesto, že se milují. Někdy je jediným řešením nechat toho druhého jít a věřit, že jednoho dne pochopí souvislosti,“ říká Knechtová, která v písničce V modlitbách poukazuje na problém závislosti na alkoholu. „Ten je většinou neslučitelný s partnerským životem, pokud to člověk nechce nebo nedokáže řešit,“ dodává.

Výpravný videoklip k písničce vyrazila zpěvačka natáčet na západní pobřeží USA, do Hollywoodu a pak dále do Mohavské pouště a parku Josua Tree. „Poprvé jsem se ocitla v úloze herečky a hraju s profesionálním americkým hercem Jamesem Smithem. Poznali jsme se pět minut před první klapkou, kdy jsme museli hrát zamilovaný pár a líbat se. Naštěstí to dopadlo dobře,“ usmívá se Knechtová a dodává, že celý štáb měl na natáčení také menší incident. „Domorodci v Mohavské poušti žijí samotářským životem a bydlí v obytných přívěsech s toulavými psi. Najednou k nám přišla skupinka místních a chtěli nás okrást. Byly to napínavé chvíle,“ prozrazuje zpěvačka. Kapelové scény se pak dotáčely v nahrávacím studiu producenta Randyho Grepa v Prešově.

 „S mou kapelou jsme skvělý kolektiv a po strašně dlouhé době jsme nahrávali singl dohromady bez playbacků. Dávalo nám to smysl a pro všechny to byl obrovský zážitek a myslím, že je to z té písničky cítit. Zní velmi přirozeně a organicky. Jsme na ni všichni ohromně pyšní,“ dodává zpěvačka.

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit