citrato de sildenafil 100 mg en español €59.04

Skupina NO NAME představuje futuristický klip a přidává další koncert jarního turné!

Kapela NO NAME představuje nový klip k singlu Ak nejde o všetko, ve kterém vytvořila fascinující iluzi. Ve futuristickém klipu si zatancovala i akrobatka z pražského divadla Cirk La Putika. Duet Igora Timka a Zoliho Šallaia je z aktuálního alba, který NO NAME představí na jarním turné s názvem NO NAME & NOCADEŇ V Pôvodnom znení tour 2024. Koncert v Sono Centru v Brně je vyprodaný, a proto se Igor Timko a spol. rozhodli přidat další, který proběhne 12. dubna 2024.

Album, turné, přidaný koncert a nový klip! To všechno stihla slovenská skupina NO NAME. Nyní představují nový klip ke skladbě Ak nejde o všetko, kterou vytvořila dvojice Roman Timko a Zoli Šallai, Roman napsal text, který Zoli zhudebnil.

„S Romanem se známe roky a přesně ví, jak pracuji. Proto mě oslovil, abych zhudebnil jeho text. Po prvním přečtení mi bylo jasné, o čem ten příběh je. Začal jsem si hrát se slabikami a vytvořil melodii, která se hodila k veršům. Velmi snadno se skládá, pokud máte před sebou dokonalý příběh,“ vysvětlil proces psaní Zoli Shallai.

Písnička Ak nejde o všetko, je vlastně návodem, jak se každý den vypořádat s osudem. „I úspěch nebo štěstí je jen okamžik, jehož trvalost nic nezaručí. Člověk by však měl myslet pozitivně, protože život je ve své podstatě dar. Strávit ho trápením nad věcmi, které nemůžeme ovlivnit, je škoda. Myšlenka, že i obyčejné věci se mohou stát pro někoho vzácnými, vypovídá o ohleduplnosti mezi námi lidmi. Je jedno, zda jde o lásku, zdraví nebo peníze. Bez ohledu na ego, štěstí v lásce nebo množství majetku, jsme všichni stejně podstatní, nebo spíše stejně nepodstatní. Zdravá dávka pokory ještě nikdy nikomu neublížila,“ vyznává se autor textu Roman Timko.

Nový singl se dočkal i obrazového zpracování. Na klipu NO NAME pracovali s osvědčeným týmem, hlavním „architektem“ klipu byl režisér Juraj Lehotský, který obrazovou stránku svěřil kameramanovi Timovi Križkovi.

„V NO NAME rádi experimentujeme a nebojíme se nových výzev. Tentokrát jsme tedy díky spolupráci se studiem 727 bratov Dedíkovcov realizovali vizi Juraje Lehotského s využitím technologie řízení pohybu. Jde o technologickou vychytávku, která dokáže vytvořit naprosto věrohodnou verzi čehokoli, co si vymyslíte. Iluze je podle mého názoru žádoucím výsledkem kreativity. A tak jsme si ji kolegou Zolim Shallaiem na place užili naplno. Prostorová a časová realita je posunuta do iluze, která vytváří více prostorů. Myslím, že výsledek je fascinující,“ říká lídr kapely Igor Timko.

Klip produkoval Pavol Jelenek a zatancovala si v něm tanečnice Katrin Cvinerová, choreografii má na kontě Stanislava Vlčeková. „Cesta hlavní postavy Katrin si vyžádala zvláštní přání. Juraj Lehotský měl představu, že výrazový tanec musí obsahovat prvky akrobacie. A protože máme přátele v divadle Cirk La Putika, vydali jsme se do Prahy na jedno jejich představení. Jurajovi se Katrin zalíbila na první pohled, setkali se a tvorba začala,“ prozradil Igor Timko.

Igor Timko, Dušan Timko, Ivan Timko, Roman Timko, Zoli Šallai a Pavol Jakab se nyní těší, že na jarním turné naživo zahrají písně z nového alba a všechny známe hity. NO NAME & NOCADEŇ V Pôvodnom znení tour 2024 tour odstartuje 21. března 2024 v Košicích, pokračuje 23. března 2023 v Bratislavě a v dubnu se přesune do České republiky, konkrétně do Ostravy, Brna a Prahy.

21.3. 2024 Košice – Športová hala Stará Jazdiareň

23.3. 2024 Bratislava – Športová hala Pasienky

05.4. 2024 Ostrava – Hala Tatran

11.4. 2024 Brno – Sono Centrum – vyprodáno

12.4. 2024 Brno – Sono Centrum

20.4. 2024 Praha – O2 Universum

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit