sildenafil. €87.07

Na soustředění finalistů Muž roku 2018 dorazily také hvězdy českého showbyznysu! Takhle si s nimi užívala rozcvičku Míša Dolinová!

Dvanáct finalistů 19. ročníku soutěže mužské krásy a elegance Muž roku 2018 pozval prezident soutěže David Novotný a spolupořádající agentura Cast Me do Schrothových lázních v Dolní Lipové na tradiční předfinálové soustředění. Během čtyřdenního pobytu, v nádherné přírodě na rozhraní Hrubého Jeseníku a Rychlebských hor, se měli adepti na titul blíže poznat, nacvičit společnou choreografii na finálové vystoupení, podstoupit jazykový test, projít kurzem rétoriky s Janem Přeučilem, nazkoušet obleky od proslulé firmy Bernhardt a osvědčené spodní prádlo značky DMXGear.

Herečka Sandra Pogodová se mezi soutěžícími frajery objevila letos poprvé. Však se také zvědavě rozhlížela kolem a s kluky si dokonce střihla ranní rozcvičku. Aby dvanáctku rozjuchaných kluků zkrotila, šla na něozbrojená vrbovým  prutem.„To je mladá krev, ale já jim dám co proto. Když nebudou poslouchat, pomůžu si proutkem,“ oháněla se herečka výchovnou pomůckou. „Přestože pocházím z Olomouce, vůbec jsem nevěděla, že nějaké Schrothovy lázně existují. O to víc jsem překvapená, jak je tu pěkně. Když jsem byla mladá, zájem o kluky jsem měla a to dokonce velký. Líbí se mi,když mají kluci svaly a hlavně tu trpělivost si je pěstovat. To já nemám. A je fajn, když se pak ukáže, že k těm svalům ti mládenci mají i fungující mozek. A to doufám, finalisté Muže roku mají. Vyhrát sice může jenom jeden, ale i tak si to všichni hodně užijí,“ uvedla své postřehy Sandra Pogodová, která spolu s Míšou Dolinovou na večerním koncertě v Dolní Lipové uvedly „sestřih“ hry Už zase miluji, s kterou úspěšně křižují republiku.

Diváky večerní koncertu v Dolní Lipové, kde se poprvé před obecenstvem představili finalisté soutěže Muž roku 2018 v outfitech od firmy Bernhardt, rozpumpovala čtyřka zpěváků z muzikálu MammaMia! ve složení Michael Foret, Ilona Vobejda, Bořek Slezáček a nechyběla ani brněnská herečka a zpěvačka Alena Antalová.

„Soutěž Muž roku jsme sledovala velice okrajově. Až teprve nyní objevuji, co to vůbec obnáší. A to víc obdivuji ředitele soutěže Davida Novotného, že toto klání mužské krásy už tak dlouho organizuje. A i když mám dneska úpornou migrénu, snad to na mně při vystoupení nebylo znát,“ s unaveným úsměvem sdělila Alena Antalová, ale pak přiznala, „to vystoupení ve Schrothových lázních mě trošku nakoplo. Už bude jen lépe. Lázně prostě léčí.“

Dramatická situace nastala ve Faunaparku v Dolní Lipové. Milé, desetiměsíční tygří kotě, které pod dohledem majitele trpělivě snášelo obdiv finalistů Muže roku, dostalo chuť se s jedním krasavcem pomuchlovat. Výsledkem bylo roztrhané triko a mužný škrábanec na bicepsu. „Najednou se ta krásná kočka postavila na zadní a opřela se o mne. Když to nečekáte, je to docela šok. Už má přece jenom docela pořádné zuby a drápy. Kdo se ale může pochlubit, že má škrábance od sedmdesátikilového tygra,“ uvedl pyšně finalista č.2 Cao Thang Tung, když opadla první vlna leknutí.

Herec Jan Přeučil uvedl finalisty Muže roku 2018 do tajů řečnictví a rétoriky. Mladí muži se naučili zbavit trémy, pracovat s dechem činachystat hlasivkyk mluvení. „Jsou to triky a fígle, které jsem nasbíral během své dlouhé herecké kariéry. Cílem dvouhodinového kurzu bylo, aby při finále v Náchodě pánové působili zdravě sebevědomě, bylo jim rozumět a byli slyšet. Přece jenom reprezentují soutěž Muž roku, reprezentují sami sebe a jdou příkladem svým vrstevníkům,“ uvedl zkušený pedagog Jan Přeučil.

Přestože zpěvák a herec Peter Pecha má vystudovanou JAMU, lekce rétoriky Jana Přeučila ho velmi zajímala. „Já jsem studoval obor muzikálové herectví a tam nás učili jevištní mluvu. Nikdy jsem s panem Přeučilem nepracoval, proto jsem byl zvědavý, jak to dělá. Vnímal jsem, jak krásně nakládá se slovem. To bylo moc pěkné,“uvedl Peter Pecha a prozradil, jaké metody na rozmlouvání používá on.„Nemám vyloženě oblíbené jazykolamy. Ale slova, se kterými jsem měl potíže, jsem cvičil s kamínkem v puse jako Cicero. Pak nás ještě ve škole učili skousnout prst mezi zuby a mluvit.“ Při hodině rétoriky také muzikálový Rocky sledoval finalisty soutěže a zkoušel tipovat, který by mohl zvítězit. „Je to těžké. Mám tam favority, co se týče vizuálu a mám favority, kteří měli pěkný projev. Komu se to povede ideálně skloubit, to je vítěz! Já sám jsem nikdy neměl ambice se zúčastnit soutěže krásy. Ale bohužel se mi to jednou stalo. V sedmé třídě jsem byl přihlášen do soutěže Miss a Boy základních škol. Byli jsme tam dva kluci a já to vyhrál! Prostě jeden puberťák porazil druhého puberťáka,“ smál se při vzpomínce Peter Pecha, který při závěrečném koncertu a módní přehlídce plavek a spodního prádla DMXGear a společenských obleků Bernhardtzazpíval blok svých oblíbených písní.

Svým umem soustředění Muže roku 2018 podpořil i Marian Vojtko, Michaela Gemrotová a mladičká zpěvačka Nelly Řehořová. Přijela také herečka Kateřina Kornová a manželka Jana Přeučila Eva Hrušková.

Jak viděl čtyřdenní úsilí mladých mužů ředitel soutěže David Novotný? „Já jsem spokojený. Je vidět, že každému z kluků záleží na tom, aby si co nejvíce ze soustředění odnesl a mohl se pak dobře reprezentovat ve finále soutěže, na které všechny srdečně zvu. A nesmím zapomenout poděkovat řediteli Schrothových lázní panu Michalovi Dynterovi.“

Finále soutěže Muž roku 2018 se koná 24. srpna 2018v Městském divadle Dr. J. Čížka v Náchodě. Český vítěz poletí reprezentovat Českou republiku na světovou soutěž Mistr International a další v pořadí poletí na světové soutěže Mister Global a Mister Universe.

A kdo bude letos soutěžit o titul Muž roku 2018?

 1. Jakub Stehlík Procesní inženýr, 27 let, Poděbrady
 2. Cao Thanh Tung Osobní trenér, 24 let, Moravská Ostrava
 3. Martin Horák strojvedoucí, 28 let, Děčín
 4. Radek Adámek Farmaceutický reprezentant, 27 let, Uh. Hradiště
 5. Jakub Kochta Fitness coach, 24 let, Olomouc
 6. Jakub Jurčák lékař, 27 let, Litoměřice
 7. Jiří Kmoníček strojař, 24 let, Šestajovice
 8. Pavel Dytrt herec, 28 let, Praha
 9. Roman Pořádek manažer, 29 let, Lhenice – Prachatice
 10. Daniel Koždoň Fitness trenér, 25 let, Pustějov – okr. Nový Jičín
 11. Jan Vaníček student, 23 let, Kolín
 12. Jan Burian student, 24 let, Jindřichův Hradec
Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit