comprar kamagra mostar €26.43

Takhle naplno si Ben Cristovao užival na festivalu Přehrady fest! Na pódium si vzal tento outfit!

Druhý ročník rodinného open airu Přehrady fest letos i přes nepřízeň počasí bodoval. Festival, jehož hlavní devizou je umístěný u vody, tento rok návštěvníky přivítal opět na Slapech a Vranově a nově také na Sečské přehradě v Pardubickém kraji.

Třetí ročník tedy naváže na letošní úspěch a bude pokračovat ve stejných lokalitách. „I přes špatné počasí se nám všude dařilo a jsme pevně přesvědčeni, že i našim návštěvníkům a kapelám se u nás líbilo. Zájem o festival byl daleko větší než předešlý rok. Mile nás překvapila i přidaná lokace na Seči. Skvělé místo, lidé a atmosféra,“ uvedl jeden z organizátorů Tomáš Staněk.

Další ročník chtějí pořadatelé opět postavit na umístění u vody a více ho vyzdvihnout a využít. Návštěvníci se tak mohou těšit třeba na hřiště na vodní pólo, obří skluzavky a další vychytávky. „Vždy je co zlepšovat a naší prioritou je hlavně komfort pro návštěvníky. Hledáme tedy neustále cesty, jak se kvalitativně v tomto směru posunout a přitom udržet projekt tak, aby dával smysl i ekonomicky,“ doplnil Staněk.

Letos na festivalu Přehrady fest zářila kapela Chinaski, která je rovněž patronem celé akce, dále třeba legendární slovenská skupina IMT Smile, písničkář Pokáč, Voxel, Ben Cristovao nebo kapela Mig21 v čele s Jirkou Macháčkem. Nedílnou součástí festivalu je každý rok také oblíbená Pigyáda – festival pro děti, která má svoji samostatnou Pigy stage, na které je celý den program pro děti.

V roce 2020 festival přivítá opět Chinaski a dále třeba Annu K., Tomáše Kluse, No Nome, Jelena, Mirai, Bereniku Kohoutovou a řadu další umělců. Lístky na festival jsou již nyní k dostání za zvýhodněné ceny v sítích TicketLive.

Přehrady fest Slapy 24. 7. – 25. 7. 2020

Přehrady fest Vranov 31. 7. – 1. 8. 2020

Přehrady fest Seč 7. 8. – 8. 8. 2020

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit