kamagra oral jelly como tomar €138.79

Kde jsou pánové? Půvabná herečka Patricie Solaříková si vyrazila s kamarádkou do kina!

Do tuzemských kin vtrhla oblíbená tajná služba Kingsman, tentokrát v pokračování s názvem Kingsman: Zlatý kruh. Slavnostní premiéru v kině IMAX využila k setkání i zpěvačka Michaela Bábor Nosková, která pozvala svého manžela. Kdo dorazil bez přítele byla herečka Patricie Solaříková, která se již ve společnosti bubeníka Marka Fryčáka poslední dobou neobjevuje. Nové Kingsmany si nenechali ujít ani Petr Říbal a Martin Čermák. Kamarádi, kteří se potkávají v práci i v soukromí, na místě předvedli, jak se chovají správní gentlemani.

Svět Kingsmanů se poprvé představil ve filmu Kingsman: Tajná služba jako nezávislá, mezinárodní, špionážní agentura pracující v hlubokém utajení a jejímž cílem je bezpečný svět. Nyní je jejich centrála zničena a oni musí čelit novým výzvám, a protože se jedná opět o záchranu celého světa, rozhodnou se spojit svoje síly se spřátelenou americkou organizací Statesman.

Premiéra nových Kingsmanů v kině IMAX se nesla v gentlemanském duchu. Hosté měli možnost v kině ochutnat výběrové whiskey a potkat se s pravým Kingsmanem i Statesmanem. Zpěvačka Michaela Bábor Nosková si na premiéru domluvila rande,
a to s nikým jiným než se svým mužem, po jehož boku i po svatbě jen kvete. Večerní dostaveníčko v kině si určitě nedala herečka Patricie Solaříková, která tvoří pár s bubeníkem Markem Fryčákem. Zřejmě Markova velká pracovní vytíženost může za to, že Patricii potkáte venku buď s kamarádkou nebo se psem.

Film Kingsman: Zlatý kruh můžete navštívit v multiplexech Cinema City, kině IMAX a 4DX.

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit