el sildenafil no funcionó €57.48
Herci z očekávaného filmu s režisérem Tadeášem Říhou uprostřed.

Talentovaný herec Tadeáš Říha se proměnil v režiséra! Teď se chystá na premiéru svého filmu!

Odraz společnosti jsou naše děti, ale jaké ty děti skutečně jsou? Láska, zrada, manipulace, pomsta. To všechno vystihuje nově připravovaný film v režii mladého herce Tadeáše Říhy. Premiéra filmu je plánována na jaro příštího roku. Příběh se může pochlubit opravdovostí a výstižností dnešní doby. Problémy s rodiči, alkoholem, drogami, psychickou manipulací, ale i sexem. Tohle není pohádka, věřte nám…

Poslání filmu s názvem (ne)VĚŘ MI je otevřít společnosti bránu do světa mladých lidí. Je potřeba si uvědomit, že život dětí není vždy tak růžový, jak se může zdát.“ tvrdí režie filmu. Hlavní postavou je patnáctiletý Filip (Filip Kincl) z právnické rodiny, který má problémy s láskou jako většina jeho vrstevníků. Na druhé straně je jeho bratr Lukáš (Tadeáš Říha), který mu většinu starostí přidělává. Sourozenecký spor, doprovázený osudy jejich přátel, vrcholí v psychologické drama odehrávající na gymnáziu.

Student konzervatoře a hlavní protagonista filmu Filip Kincl nám poskytl exkluzivní rozhovor o jeho postavě a průběhu natáčení filmu:

Dobrý den Filipe, představte nám svou postavu.

-Hraji svého jmenovce Filipa. Je hodný, starostlivý, ale mladší, než ostatní, což se podepisuje především na jeho zkušenostech s holkama. (směje se)

Jak je podle Vás příběh propracovaný?

-Myslím, že propracovanost a promyšlenost filmu je až neuvěřitelně výstižná. Jak minulostí, přítomností, tak budoucností.

Jak probíhalo celkové natáčení filmu?

-Točilo se mi suprově. Všichni jsme si sedli a vytvořili správnou partu. Nebyly žádné komplikace ani spory. Máte se na co těšit. Musíte se těšit, já se taky těším. (Směje se)

Jak to s Filipem a ostatními dopadne? ,,Stačí se chytit nesprávného člověka, byť jen na chvilku. Pak si už nejste jistí ani dechem.“ dodává režie.

I na této oficiální fotografii herců z chystaného filmu s režisérem Tadeášem Říhou uprostřed je vidět tvůrčí odhodlání a touha uspět.  Film si proto nenechte v žádném případě utéct!

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit