sildenafil actavis 100 mg comprimidos polvo 8 oz €54.80

Táta Janek Ledecký vzal „synka“ Jonáše do kina!

Očekávaný snímek s názvem Logan: Wolverine, který se těší velmi vysokému hodnocení fanoušků i kritiků, se dočkal své slavnostní premiéry i v Praze. V kině IMAX, zaplněném do posledního místa, jste mohli vidět i řadu známých osobností. Na toto akční drama byl zvědavý i zpěvák Janek Ledecký, který přišel v doprovodu svého syna Jonáše. Na příběh o Wolverinovi se přišly podívat také moderátorky Hana Mašlíková – Reinders, Petra Svoboda a Monika Leová, zpěvák Ben Cristovao, herci Jakub Štáfek a Petr Buchta, zpěvačka Anička Slováčková, tanečník Marek Dědík, herečka Kateřina Pechová, nebo modelky Andrea Bezděková a Kateřina Votavová.

Postava Wolverina v podání Hugha Jackmana se vrací na plátna kin! Toto očekávané akční drama se těší velké oblibě fanoušků X-menů po celém světě. A ne jinak tomu bylo i na premiéře v pražském kině IMAX. Sál praskal ve švech a všichni byli zvědaví na novou Wolverinovu chráněnku, která zdědila jeho schopnosti.

Zpěvák Janek Ledecký je stále v jednom kole, připravuje nový muzikál, jehož je sám autorem, koncertuje a navíc zasedá každou neděli jako porotce v oblíbené zábavní show. O Jankovi je také všeobecně známo, že miluje a podporuje své děti ve všem, co dělají. Jeho syn Jonáš je velmi talentovaný český výtvarník, hudebník a také úspěšný komiksový kreslíř. Není tedy divu, že si nenechal ujít premiéru filmu jedné z postav legendárních X-menů, kam vyrazil se svým tátou.

I když ve snímku tvůrci nešetřili bojovými a krvavými scénami na premiéře se to hemžilo také krásnými ženami. Drsného Wolverina by jistě uchvátila Česká Miss 2016 Andrea Bezděková, modelka Kateřina Votavová nebo moderátorka Petra Svoboda. Zpěvačka Anička Slováčková zase světu poprvé představila svého nového přítele, se kterým randí od nového roku. Na premiéru zašli také herci a kamarádi Jakub Štáfek a Petr Buchta, které kdysi svedl dohromady jeden stále běžící nekonečný seriál.

Film Logan: Wolverine můžete navštívit v multiplexech Cinema City od 3. března. Pokud si však chcete vychutnat tento filmový zážitek v té nejlepší kvalitě a na největším plátně v České republice, navštivte kino IMAX.

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit