kamagra bestellen ilegal €103.71

Televizní hvězda investigativních pořadů Janek Kroupa vydává knihu!

V nakladatelství BizBooks vychází detektivní příběh Čistí od investigativního novináře a scenáristy Janka Kroupy, vnuka české královny detektivek Hany Proškové.

Politika, podsvětí, korupce. To vše se prolíná víc, než by se nám líbilo.

Složitý propletenec vztahů prorůstá z podsvětí, podnikatelské sféry, soudnictví a policie, až do nejvyšších pater české politiky… Aneb co všechno může prozradit ztracený diář jednoho významného straníka.

A nejde jen o peníze nebo službičky kamarádům – může jít i o život. Kdosi v šeru totiž tahá za nitky a nepohodlné kumpány bez milosti odklízí. Na počátku je na objednávku zastřelený nepohodlný muž. Od jeho smrti vedou nitky několika překvapivými směry. Nahoru k politickým špičkám, ale i do podsvětí propojeného s policií. Naštěstí je tu ještě jeden novinář a jeden policajt, kteří s vydatnou dopomocí nenápadné dámy v letech, jež je ovšem bývalou špionskou hvězdou, a pilného studenta (toho času asistenta v Poslanecké sněmovně) hodlají vše odhalit. Podaří se jim to, nebo jako obvykle skončí všechna špína pod kobercem?

Přestože by se mohlo zdát, že jde o příběh postavený na skutečné události, sám autor potvrdil, že jde více méně o fikci. „Není to realita sama, ale její obraz ano. Mechanismy, vztahy politiky, byznysu a zločinu, které jsem se snažil popsat, jsou velmi reálné,“ objasňuje Janek Kroupa.

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit