kamagra en chennai €88.22

Tihle krasavci budou bojovat o titul Muž roku 2017!

I letos proběhne soutěž o nejkrásnějšího českého muže – Muž roku. Ředitel soutěže David Novotný a agentura CAST ME Praha představili v oblíbeném podniku v centru  Cafe Cafe v Praze dvanáct finalistů, kteří se v srpnu v Náchodě utkají o tento titul. O vítězi se rozhodne 25. srpna v Beránku v Náchodě.

„S letošním výběrem jsem spokojen, dbalo se především o to, aby finalisté byli různorodí, snad si každý najde svého vítěze,“ dodává pořadatel akce David Novotný. Celkem se do finále přihlásilo celkem 784 pánů z celé České republiky. Muži roku předvedou smokingy od Bernhardt a spodní prádlo a plavky od www.dmxgear.cz.

První osobností dorazila Česká Miss Andrea Bezděková s bronzovým Mužem roku Miroslavem Dubovickým. Světlana Nálepková prozradila

Role moderátorky představení letošních finalistů Muže roku se ujala Lenka Špillarová, která zpovídala jednotlivé finalisty. Martin Chodúr prozradil, že až bude jeho Martínek velký, tak ho přihlásí do soutěže. Michaela Dolinová okouzlila v zelených šatech a všichni jí říkali, že jí to sluší.

Letošní moderátoři finálového večera Karel Voříšek a Klára Doležalová z TV Prima se vyfotili s letošními finalisty. „Snad nedostanu doma vynadáno, úplně se červenám“ omlouvala se Klára Doležalová. „To se nějak vysvětlí“ oponoval ji Karel Voříšek.

Na soustředění do Schrothových léčebných lázní do Dolní Lipové se těší i Daniela Šinkorová. „Já už se moc těším na volné disciplíny, na soustředění, které je vždy pro mě velké zpestření ze všedních starostí,“ smála se Daniela Šinkorová.

Zavítali i vítězové Muže roku Jakub Kraus, Martin Zach či Josef Kůrka. „Hlavně je zapotřebí na sobě pracovat, umět jazyky a také být svůj,“ doporučili finalistům Jakub Kraus a Josef Kůrka. Další hvězdní hosté jako Marian Vojtko, Jindřich Žampa, Štěpánka Fingerhutová z Ordinace v růžově zahrady.

Záštitu nad letošní akcí převzali: Jan Hamáček, předseda Poslanecké sněmovny, MVDr. Pavel Bělobrádek, vicepremiér pro vědu, výzkum a inovace, starosta města Náchod Jan Birke, hejtman Královéhradeckého kraje Jiří Štěpán, místopředsedkyně zdravotního výboru Poslanecké sněmovny Mgr. Soňa Marková a Radek Jakubský předseda rady oblasti okresu Náchod Krajské hospodářské komory Královéhradeckého kraje.

„Výtěžek pokaždé putuje na charitativní účely a i letos bude věnován Martinovi Zachovi, vítězi Muže roku 2009 na jeho rehabilitaci, Stacionáři Nona a Stacionáři Cesta v Náchodě“ upřesňuje poslání akce David Novotný

Český vítěz Muže roku 2017 poletí opět prezentovat Českou republiku na soutěž Mister International. Další vítězové poletí na Mister Global, Mister Universe.

 1. Tomáš Pospiš

Fitness trenér, 25 let, Ladná

 1. Matěj Šindelář

student, 24 let, Kolín

 1. Petr Koukal

Fitness trenér, 29 let, Roudnice nad Labem

 1. Marek Kafka

Trenér plavání, 24 let, Praha,

 1. David Jaček

kadeřník, 20 let, Nové Město nad Metují,

 1. Michal Žůrek

Advokátní koncipient, 28 let, Brno,

 1. Jakub Klíma

student, 21 let, Chomutov,

 1. Mikuláš Focko

student, 20 let, Praha,

 1. Čestmír Kučera

Kontrolor kvality, 26 let,

 1. Marek Voříšek

student, 23 let, Poděbrady,

 1. Roman Hein

Fitness trenér, 23 let, Praha,

 1. Matyáš Hložek

Osobní trenér, 23 let, Praha,

 

Foto Jan Tůma/Muž roku

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit