propiedades del citrato de sildenafil €92.82

Tohle je jedna z nejrozebíranějších dvojic českého TikToku současnosti!

Sociální síť TikTok neuvěřitelným tempem nabírá na popularitě a v rámci jednotlivých zemí, se tak objevují skutečné hvězdy této platformy. Česká republika samozřejmě není výjimkou. V rámci našeho pátrání po českých hvězdách jsme narazili na pár, jejichž sledovanost, by jim mohla závidět i leckterá televize. Dvojice Tadeáš Říha (230 tisíc odběratelů TikTok) a Elizabeth Kiss (190 tisíc odběratelů TikTok) společně míří k neuvěřitelné hranici půl miliónu odběratelů.
Samozřejmě nás zajímal jejich recept na úspěch, tak jsme v rozhovoru trochu vyzpovídali:

*Kdy jste začali točit na Tiktok a jak jste se tam prosadili?

T: Jak já tuhle otázku nesnáším! Začal jsem točit ze srandy někdy minulé léto a nikdy jsem nečekal, že se chytnu veřejně! Naučil jsem se ze sebe udělat srandu a neustále vymýšlím něco nového. Snažím se neopakovat. Vidím v TikToku budoucnost, velikost a především to krásně vystihuje dnešní dobu. Vše je rychlejší a má to dynamiku.

E: Začala jsem točit v srpnu 2020 a točila jsem fashion vida a videa o modelingu. Nikdy jsem nečekala, že se to lidem bude líbit a začnou mě sledovat. A postupem času jsem naprosto změnila content a začala jsem točit vtipná videa a dělat si ze sebe a svého okolí srandu.

*Jak vnímáte koronavirovou krizi? Co Vám vzala a co naopak přinesla?

T: Dost jsem si urovnal myšlenky v hlavě. Jsem více s rodinou, přáteli a vážím si především sám sebe. Pochopitelně jsem ztratil sociální kontakt, což je asi ten největší problém. Krachují divadla, nejsou akce a jsme v obrovské krizi. Na druhou stranu influenceři jsou na tom dle mého dobře a jako jediní na to nedoplatili. Teď jsem všichni doma a je to jedinečná šance se prosadit.

E: Koronovirovou krizi vnímám jak pozitivně, tak negativně. Díky ní jsem začala točit na TikTok a zjistila jsem, že mě tento svět síti baví a naplňuje.
Negativní na tom je, že jsem přišla o dřívější normální život. Už si nepamatuji, jaký to dříve bývalo.

*Jaké jsou pozitivní a negativní stránky slávy?

T: Sláva… Já to nestačím vnímat! Protože jsem ten “hype” dostal až v karanténě. Upřímně to je ale dost náročné žít ve vědomí, že už to nebude normální život. Prakticky ztratíte soukromí a musíte se naučit být chladní a stát nohama na zemi. Jinak Vás to zničí. Na druhou stranu máte určité slovo a otevírají se Vám skvělé možnosti.

E: Tak nevím jestli se můžu nazývat slavnou, ale na TT mě lidi docela znají a velké změny, které jsem si všimla je určitě ztráta soukromí.
Všechno, co sdílím si musím pečlivě projít, aby to nebylo použito, nebo špatně pochopeno vůči mé osobě. A lidé umí být velice hnusní a řešit hned všechno. Naopak za velkou výhodu považuji to, že se mohu k určitým věcem veřejně vyjádřit a vím, že si lidi vyslechnou můj názor. A úžasné je, pokud někoho motivuji nebo jakkoliv zpříjemním den ať už videem, fotkou nebo zprávou.

*Jak reaguje Vaše okolí na to, že točíte TikTok?

T: Dost lidí to podceňuje a moc to nechápe, ale to nevadí. Já zase nevidím smysl každý den vysedávat po hospodách. Vše má ty své daně a přátelé, co mi přejí úspěch, tak ty mám nadále. Já jsem se nezměnil. Rodina mě podporuje a dost lidí jsem poznal, takže co se týče přátel, je to relativně stejné.

E: Ze začátku to bylo všem jedno, ale rozhodně na to neměli moc pozitivní názor. Našlo se pár jedinců co mě podporovalo, ale nebylo to nijak velký. Postupem času jsem o hodně kamarádů přišla, protože ke mě změnili přístup nerozuměli tomu, co dělám…
Na druhou stranu jsem díky TT poznala velkou spoustu skvělých lidí, mezi které patří i sám Tadeáš Říha k němuž není co dodávat.

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit