foro de viajes a kamagra oral jelly €21.76

Tomáš Matonoha nechal manželku doma a vyrazil do kina!

Slavnostní premiéru dobrodružného fantasy filmu Bohové Egypta si nenechalo ujít spoustu známých českých tváří. Do kina IMAX vyvedl svoji početnou rodinku i herec Tomáš Matonoha a večer ve znamení mýtických bohů Egypta si užil spolu s dětmi. Jednu z hlavních rolí ztvárnil Gerard Butler, a tak si přítomné dámy, jako například Bára Mottlová, Petra Černocká, Tereza Budková, Míša Nosková a Ivana Jirešová přišly na své.

Na největším plátně v České republice, kině IMAX, se konala slavnostní premiéra filmu Bohové Egypta. Na tento film byli zvědaví nejen kritici, ale i známé české tváře. Promítání tohoto snímku navštívil herec Tomáš Matonoha, který jako správný otec vzal do kina všechny své děti a užil si tak parádní rodinný večer. Snímek byl lákadlem také pro dámy, v hlavních rolích se totiž objevili Gerar Butler a Nikolaj Coster-Waldau. Svalnatá těla bohů Egypta obdivovala například herečka Bára Mottlová nebo krásná modelka Tereza Budková. Na premiéru dorazila také zpěvačka Míša Nosková s přítelem. V doprovodu své drahé polovičky přišel herec Miroslav Hrabě. Petra Černocká je nadšenou filmovou fanynkou, a tak vyrazila i tentokrát pokochat se tímto unikátním snímkem, který je obdařen neskutečnými 3D efekty.

Film Bohové Egypta můžete navštívit v multiplexech Cinema City od 25. února. Pokud si však chcete vychutnat tento filmový zážitek v té nejlepší kvalitě a na největším plátně v České republice, navštivte kino IMAX.

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit

No Comments