el sildenafil más barato en España €117.54

Věřili byste, že Emma Smetana je fanouškem Star Wars?

Česká premiéra světového fenoménu Star Wars: Síla se probouzí se konala v pražském kině IMAX. Tuto filmovou událost roku si snad nenechá ujít nikdo a nejinak tomu bylo i na slavnostní premiéře. Mezi skalní fanynky patří i české krásky Lejla Abasová, Emma Smetana, zpěvačka Victoria, Monika Leová, Tereza Budková a Eva Čerešňáková. Přeměřit síly se Stormtroopery dorazil i Jakub Kohák, Ruda z Ostravy nebo David Huff.

Snad celý svět žije v posledním týdnu dlouho očekávaným filmem Star Wars: Síla se probouzí. Po světové premiéře v Los Angeles se dočkala i Praha, a že bylo na co se dívat! Cinema City na Flóře doslova ovládly nejrůznější postavy, které jste doposud mohli ve Star Wars vidět. Dokonalé repliky kostýmů až mnohdy naháněly hrůzu. Darth Vader proplouval kinem a budil strach a respekt ve všech přítomných.
Do posledního místa zaplněný IMAX sál, emoce, očekávání a ve finále úžasný filmový zážitek, který si nenechaly ujít i známé české tváře. Možná byste to netipovali, ale skalním fandou Star Wars je i éterická Lejla Abasová, která dorazila na premiéru s kamarádem. Dalším velkým fanouškem je také moderátorka Emma Smetana. Zpěvačka Victoria přišla v doprovodu svého malého synka, který se vzhlíží v Darth Vaderovi a přišel i tematicky v kostýmu. „Můj syn to miluje, jsem hrozně ráda, že jsem mu mohla dopřát tenhle úžasný zážitek, tady na české premiéře,“ dodala Victoria. Z televizní obrazovky si odskočila i Monika Leová, o níž je známo, že je celkově velký filmový fanda, a tak si nový díl Hvězdných válek nemohla nechat ujít.
Co si budeme povídat, Star Wars jsou možná srdcovou záležitostí spíše pánů, a tak humorem sobě vlastním pojal focení se Stormtroopery i Jakub Kohák. Komikem je
a zůstane za každých okolností také Ruda z Ostravy, který na premiéru překvapivě dorazil bez cigarety za uchem.

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit

No Comments