sildenafil cada vez que se toma €80.55

Herci z muzikálu Mefisto si zpříjemnili předvánoční období! Došlo i na dárky!

Dvacátá repríza muzikálu Mefisto byla opět úspěšná, diváci i kritici posílají jenom pozitivní reakce a dobrá hodnocení. Představení už vidělo přibližně patnáct tisíc diváků a na závěr si vždy vyslouží standing ovation. A tak se výkonný producent tohoto projektu, Michal Mückstein rozhodl za tento skvělý výsledek obdarovat účinkující. „Všichni jsou tak skvělí, že mě baví se chodit koukat na všechny varianty obsazení, které se zatím poskládaly a chci Mefista vidět znova a znova, abych ho znal nazpaměť. Stále se bavím a stále mě tahle „love story“ dojímá“, odůvodnil své počínání producent. Umělci celý rok lítají z divadla do divadla, hrají jedno představení za druhým a nemají na sebe příliš volného času. A není tomu jinak ani před Vánocemi.

A tak si herci a zpěváci Karolína Gudasová, Dita Hořínková, Iva Marešová, Michal Novotný a Jiří Zonyga našli ve svém přeplněném diáři čas a odskočili si z divadla Hybernia do nákupního centra, kde navštívili prodejnu Dermacolu. Tam na ně čekalo mnoho krásných vánočních překvapení pro ně a jejich blízké. Všichni byli moc spokojení za ušetřený čas se sháněním dárků a navíc kosmetiku, kterou si zde sami vybrali a dostali darem, většina považuje za výborně zvolený dárek, který každého potěší a vždy je k užitku.

Všichni interpreti z muzikálu Mefisto mají za sebou velice náročné období, protože přípravy inscenace probíhaly i za poněkud dramatických okolností. Během zkoušení došlo ke změně režiséra a na poslední chvíli se také změnila alternace v hlavní roli, kdy Jiří Zonyga nahradil Jana Ježka v hlavní roli Mefista. S touto změnou se museli všichni zúčastnění sehrát, což není zas tak jednoduché. Aby výsledek byl dobrý, musí se na sebe herci správně napojit. A to se všem podařilo zvládnout fenomenálně. Právě proto si zaslouží, aby je někdo hýčkal, opečovával a rozmazloval. Zkrátka, aby mohli na chvíli vypnout.

„ Dostávat od produkce vánoční dárky není zcela běžné a je to rozhodně moc milé. A zrovna kosmetiku používám opravdu hodně, hlavně kvůli své profesi,“ pochvalovala si odměnu Iva Marešová, která mimo své divadelní role paní Laurecie Bosetti, preferuje výrazné líčení i v soukromí.

Na akci dorazil i Ivin muzikálový manžel pan Mario Bosetti, v kterého se na divadelních prknech převtěluje Michal Novotný. „ Musím se přiznat, že jsem tady získal svůj první vánoční dárek a mám z toho velkou radost. Pro moje kolegyně, maskéry z natáčení, jsem zde vybral bázi pod make-up, kterou používají, takže ji určitě využijí a udělá jim radost, “ prozradil vánočně naladěný Michal.

Karolína Gudasová, která hraje jednu z hlavních ženských postav, a sice Markétu, byla také moc spokojená, že si vedení divadla na herce vzpomnělo. „A jestli si to zasloužíme? Tak o tom se musíte přesvědčit sami a přijít na muzikál Mefisto do Hybernie,“ navnadila nás Karolína, která také prozradila, že už má na letošní Vánoce po dnešním dni nakoupené.

V prodejně panovala vánoční atmosféra, během které si herci vybírali dárečky, zobali cukroví, testovali parfémy. Nakonec si návštěvníci mohli některou z vůní vybrat a odnést domů. Ovšem ani tento proces se neobešel bez dramat, stejně tak jako vývoj celého muzikálu. Když si zpěvačky Karolína Gudasová a Dita Hořinková chtěly přičichnout k vzorkům vůní, které byly ukryty ve skleněných květech, posledním díle zesnulého architekta Bořka Šípka, vyklouzl jim jeden z květů a málem upadnul a rozbil se. Kdyby se tak stalo, škoda by to byla nevyčíslitelná. Že by se takto ozval Mefisto? Má ve zvyku se takto připomínat.  Naštěstí všechno dobře dopadlo, a váza byla zachráněna a tím pádem i Vánoce hereček. Tudíž v Mefistovi už mají o štědré Vánoce postaráno.

 

Foto: muzikál Mefisto

 

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit