viagra 250 mg €51.48

Z herečky Soni Norisové je úspěšná zpěvačka!

Soňa Norisová sestra slavnější herečky Zuzany Norisové se nyní zaměřila na pěveckou část své kariéry, a takhle jí to sluší na pódiu po boku skupiny Fragile.

 

U našich slovenských sousedů se mimořádně daří vokální skupině Fragile s dvanácti letou tradicí s mnoha úspěchy: Trojnásobní držitelé zlaté sošky – slovenské divácké ceny OTO v kategorii Hudební skupina roku, společně s Richardem Müllerem, oceněni Krišťálovým krídlom za Album roku, předskokani skupiny Také 6 a Suzanne Vega… Vystoupili na koncertech Karla Gotta, zpívali s Helenou Vondráčkovou. Společně s nejznámější tváří pro českého diváka, herečkou a zpěvačkou Soňou Norisovou vystoupili v mnoha televizních pořadech: Silvestr na ČT-1, Sama doma, Dobré ráno s ČT, Snídaně s Novou, Show Jana Krause. Podpořili celou řadu charitativních projektů a televizních přenosů. Jejich skladby Fields of Gold a Only You rotují ve známých italských rádiích. V nejbližší době chystá v Itálii vydání prvního alba u firmy Egea Music.

Skupina se v Česku prezentovala po dobu třech let s jedním z nejpopulárnějších česko-slovenských zpěváků Richardem Müllerem s projektem Hlasy. Turné s více jak sto úspěšnými koncerty u nás a na Slovensku provázely nadšené reakce publika. Získali čtyřnásobnou platinu za album Hlasy a Hlasy 2. Cenu SOZA za nejprodávanější nosič zvukového záznamu za rok 2014 na DVD HLASY 2 (CD, live CD + DVD).

Letos již mají za sebou první desítku koncertů a nyní zahájili druhou část CZ tour 2016 v Děčíně (28.9.) a na Prague a cappella festivalu v La Fabrika (29.9.). Navázala tak na loňské úspěšné samostatné Fragile CZ tour, kdy koncertovala ve více jak dvou desítkách obcí a měst.

Skupinu tvoří celá řada známých tváří z televizních obrazovek a divadel. Mnoho z nich je mimořádně úspěšných ve svých oborech: Dirigent a producent Braňo Kostka, herečka Helena Krajčiová, zpěvačka Svetlana Rymarenko, zpěvák Slavo Košecký, herci a zpěváci Vilo Csontos a Kamil Mikulčík. Alternanti skupiny: zpěvačka Jana Boltižiar a Kamila Apetauer, zpěváci Peter Lacho, Martin Madej a Jozef Hečko. Herečka a zpěvačka Soňa Norisová bude hostem Karla Šipa v televizním pořadu ČT Všechnopárty a na obrazovkách TV Nova ji brzy uvidíme v pokračování kriminálního seriálu Policie Modrava 2.

Mezi novinky, které skupina prezentuje ve druhé části CZ tour 2016 patří skladba The Parting Glass – irská národní skladba, kterou zařadil na svůj poslední album také Ed Sheeran. Dále skladbu Get Lucky od Daft Punk, Without or without you od U2, Good Old Fashion Lover Boy a aranže dalších známých hitů legendární britské skupiny Queen. Proto zasáhnou široké divácké publikum a na své si přijdou všichni milovníci kvalitní muziky.

 

Druhá část Fragile CZ tour:

28.09. Děčín, Městské divadlo Děčín, Teplická 75,

29.09. Praha, Prague A Cappella Festival 2016, LaFabrika (22:00 hod.),

18.10. Mělník, Mělnické kulturní centrum o.p.s, U Sadů 323,

19.10. Hodonín, Dům kultury, Horní Valy 3747/,6

20.10. Znojmo, Městské divadlo Znojmo, nám. Republiky,

26.10. Nový Bor, Městské divadlo v Novém Boru, Revoluční 480,

27.10. Brno, Kulturní dům Rubín, Makovského nám. 3,

09.11. Zábřeh, Kulturní dům, Československé armády 835/1,

10.11. Nový Jičín, Beskydské Divadlo, Divadelní 5,

11.11. Olomouc, HK Olomouc,

15.11. Ostrava, Dům kultury města Ostravy, divadelní sál, ul. 28. října 124/2556

26.11. Valašské Klobouky, Kulturní dům Klobučan Masarykovo nám. 942,

03.12. Pardubice, Dům hudby, Sukova třída 1260,

04.12. Ostrov nad Ohří, Klášterní areál Ostrov, Klášterní 141/D,

05.12. Teplice, Krušnohorské divadlo, U Císařských lázní 4,

09.12. Praha, KD Ládví, Burešova (Binarova) 1661/2 Praha – 8 Kobylisy,

 

 

Foto: Marek Pilnaj

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit

No Comments