vida media de sildenafil €47.98

Zpěvačka Lenka Nová startuje Vila Tour: První zastávkou je pražská Winternitzova vila!

Propojení špičkové architektury a hudby na místech, jejichž uměleckou kvalitu prověřil čas, a která jsou zajímavá nejen stavebně, ale také lidsky. Místa, která provázely silné lidské příběhy, stejně jako je tomu v písních zpěvačky Lenky Nové. To vše fanouškům nabízí její plánované Vila Tour. Letošní koncertní šnůra odstartuje v pražské Winternitzově vile v pondělí 8. května za doprovodu Petra Maláska, kytaristy Josefa Štěpánka a jazzového kontrabasisty Rasťa Uhríka. Návštěvníci se zároveň mohou těšit na zajímavosti o historii vily z úst potomka původních majitelů Davida Cysáře a následně individuální prohlídky vily.

Další zastávky budou 3. 6. v Beskydech v horské chatě od architekta Jurkoviče na Novém Libušíně, 14. 8. ve Vile Tugendhat v Brně, 16. 8. ve Volmanově vile Čelákovicích a 22. 11. v Semlerově rezidenci od Adolfa Loose v Plzni. Lístky jsou stále v prodeji v síti GoOut.cz. Součástí každého koncertu a vstupenky je také komentovaná prohlídka každé vily a ochutnávka vína z rodinného vinařství.

„Nápad na toto turné se zrodil v zimě 2021 v hlubokém lockdownu, kdy jsem velmi intenzivně chtěla zažít něco krásného. A mé myšlenky mě zavedly k propojení krásných, architektonicky zajímavých objektů a mé hudby, plné emocí a příběhů. A právě příběhy jsou linkou, která nás spojuje. Každý z těchto objektů má za sebou velmi zajímavou, často pohnutou historii a nejrůznější lidské osudy stejně, jak je to v mých písních. Jsou to takové komorní specialitky, kterých odehraju každý rok jen několik a vzhledem k velikosti objektů je i omezena divácká kapacita,“ říká k turné Lenka Nová, která Vila Tour letos odjede podruhé.

„Na koncertech mě vždy doprovází špičkoví muzikanti. Diváci si kromě hudby poslechnou vše podstatné o historii místa, budou si ho moci v klidu prohlédnout a se sklenku dobrého vína pak nechat doznít celý večer v zahradě rezidence. Jsou to takové čtyřhodinové lázně uprostřed pracovního týdne“ dodává Nová.

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit