que precio tiene la pastilla sildenafil €110.45

Zpěvačka Marta Jandová vzala svého manžela do kina!

Již poosmé vtrhla do kin nejslavnější sci-fi sága Hvězdné války. Slavnostní premiéra nového pokračování s podtitulem Poslední z Jediů se konala v pražském kině IMAX. Dle nejnovějších recenzí se mluví zatím o nejlepším díle Star Wars. V sále, který byl zaplněný do posledního místa, jste mohli potkat ikonické postavy z Hvězdných válek, ale také spoustu českých celebrit.

Mezi cosplayery hravě zapadl syn Jakuba Koháka, který je velkým fandou a na premiéru přišel v převleku stormtroopera. Skalními fanoušky Hvězdných válek jsou také Janis Sidovský a Pavel Vítek, kteří využili přítomných cosplayerů a pořídili spoustu zajímavých selfies do rodinného alba. Osmou epizodu si nenechal ujít ani oblíbený český zpěvák a herec Adam Mišík nebo herečka a zpěvačka Eva Burešová, která i po porodu předvedla perfektní figuru. Na premiéru v doprovodu syna dorazila i zpěvačka a scénáristka Natálie Kocábová, která si užívá své již třetí těhotenství. Od pracovních povinností si přišla oddechnout i stále usměvavá Marta Jandová s manželem. Svoje rodiny vzali do kina také zpěvák Kryštof Michal nebo Michal Dvořák z kapely Lucie. Moderátorka a zpěvačka Emma Smetana dorazila na premiéru za pět minut dvanáct, ale sága rodu Skywalkerů ji nakonec neunikla.

Ve filmu Star Wars: Poslední z Jediů od studia Lucasfilm pokračuje sága rodu Skywalkerů. Postavy předchozího filmu Star Wars: Síla se probouzí spolu
s legendárními hrdiny galaxie prožívají strhující dobrodružství, během kterých odhalí prastará tajemství Síly a šokující události z minulosti.

Nenechte si ujít toto hvězdné dobrodužství a rezervujte si svoje místa již dnes! V multiplexech Cinema City si můžete film vychutnat hned na několik způsobů. Pokud máte rádi akci a chcete prožít film na vlastní kůži, navštivte sál 4DX v Cinema City Chodov nebo Nový Smíchov, velkolepou show s dokonalým obrazem zažijete v pražském kině IMAX a maximální pohodlí a luxus si užijete ve VIP sále v Cinema City Chodov.

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit