sildenafil condiciones de venta €59.25

Zpěvačka Tereza Kerndlová a herečka Sandra Nováková se vrátily do dětství!

Je to neuvěřitelných 90 let, co oblíbený disneyovský hrdina Myšák Mickey začal bavit děti i dospělé po celém světě. Postavička vznikla v roce 1928 ve spolupráci Walta Disneyeho a Uba Iwerskse. K padesátým narozeninám pak získala jako první kreslená postava svoji hvězdu na Hollywoodském chodníku slávy. Letošní devadesátku se rozhodli řádně oslavit v obchodím centru Metropole Zličín.

Na zahájení výstavy, která vznikla právě na jeho počest, dorazila i herečka Sandra Nováková se synem Mikulášem nebo Tereza Kerndlová. Na obou bylo vidět, že si akci moc užívají. „Já mám Myšáka Mickeyho zakořeněného už od dětství. On byl vlastně jeden z prvních disneyovek, které se k nám dostaly. I když je pravda, že doma jsme na pohádky moc nekoukali, protože mám tři starší sourozence, takže jsme si spolu spíš hráli. Ale teďka se synem to všechno doháním,“ přiznala s úsměvem herečka. „Mikulášek má tedy spíš rád ty starší verze Mickyeho pohádek, kde se moc nemluví, asi je to pro něj jednodušší na pochopení,“ doplnila Sandra a popřála Mickeymu co nejvíce spokojených dětí.

To zpěvačka Tereza Kerndlová na Myšáka Mickeyho nedá dopustit. „Disneyho odjakživa naprosto miluju a Mickeyho obzvlášť. Vlastně je to moje nejoblíbenější postavička vůbec. Doma na Moravě mám tři jeho plyšáky. Jednoho z nich mi dokonce věnovala maminka, která ho dostala od táty z cest po světě. Je sice hodně starý, ale pořád vypadá skvěle,“ popsala Tereza. „Je fakt zajímavé jakou prošel proměnou, i ve výrazu tváře. Mickey je legenda a přeji mu, aby se pořád držel jako doteď,“ uzavřela zpěvačka svoje vyprávění.

FOTO: Markéta Kaplanová

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit