sildenafil en línea españa €106.67

Zpěvačka a youtuberka Veronika Spurná vyrazila na turné!

Už tento rok Veronika Spurná oslaví na hudební scéně neuvěřitelných 10 let! Zpěvačka, která hrála hlavní roli v muzikálu Michala Davida a Filipa Renče, ‚Andílci za Školou‘. nazpívala několik songů v dívčí skupině 5 Angels. Od léta 2013 se pravidelně objevovala na zahraničních pódiích společně se světovými hvězdami (např. Jessie J, Rita Ora, Example, Little Mix a mnoho dalších). Vystoupila na hudební události Big Gig, která se konala na stadionu Wembley v Londýně! Zúčastnila se turné s Britským populárním boybandem Union J. Účinkovala v pořadu Blue Peter na stanici BBC. Velkolepě oslavy odstartuje 2.listopadu 2019 v Olomouci „This is Me Tour“ 2019 a završí jej těsně před Vánoci. V rámci letošního vánočního turné se mohou fanoušci těšit i na nové písně, VIP hosty z pěvecké, herecké branže, hosté z youtube scény. A to není všechno! V rámci koncertu pořádá soutěž populárního zpěvu pro začínající dětské zpěváky. ( Vždy jeden nejlepší z daného regionu vystoupí jako předskokan). Moderní koncertní kluby a sály po celé České republice se stanou svědky netradičního zážitku s taneční show a se světelnými efekty. Playlist bude složený z největších hitů světového popu i vánočně laděné skladby.

„Na všechny koncerty se už teď moc těším, především na fanoušky. Těším se, až si se mnou fanoušci zazpívají, zatancují a pobaví. Jsem ráda, že se opět se všemi osobně pozdravím a příjemně se naladíme na jedno z nejkrásnějších období v roce“, prozradila Veronika.

Veronika podpoří v rámci svého turné regionální útulky „ Vánoční strom splněných zvířecích přání“, který má za cíl dopřát zvířatům v útulcích o Vánocích plné misky dobrot, hračky, pelíšky nebo třeba i novou rodinu.

Veronika Spurná – This Is Me Tour 2019 – 2020

2.11. Olomouc/ Sklub

16.11. Ostrava/ DK Akord

30.11. Litoměřice/ MKZ Litoměřice

7.12. Hradec Králové/ Denoche

14.12. České Budějovice/ KD Vltava

15.12. Praha/ KD Ládví

20.12. Plzeň/ Arena Club

10.01. Brno/ KD Rubín

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit