comprar kamagra oral jelly en línea €36.23

Zpěvák Gabriel Grillotti po klipu s Dominikou Gottovou poslal do světa nový hit!

Po písních natočených v Mexiku na pirátské lodi či s Dominikou Gottovou v českém prostředí, se italský zpěvák, textař, skladatel a producent v jedné osobě Gabriel Grillotti vrátil do své rodné země. V rodném Toskánsku natočil klip ke své písni Dono Prezioso.

Píseň a klip Dono Prezioso slaví úspěch. Píseň se okamžitě „vyšvihla“ na první místo hitparády nezávislého hudebního webu. Během tří týdnů ji na Youtubu zhlédlo přes 208 tisíc fanoušků.

Gabriel Grillotti zároveň využil krás Toskánska a klip natočil na jedinečném místě zříceniny hradu Castello Aghinolfi v Montignosu, který je na dohled bydliště jeho rodiny. A právě proto se v klipu objeví skoro celá zpěvákova rodina, maminka Mirta, sestry, synovec a blízcí přátelé.

„Byl jsem nadšený, že jsem mohl natočit svou nejnovější italskou skladbu na tomto úžasném místě a mít záběry, které mohou všichni vidět. Celý tým pracoval neuvěřitelně tvrdě a já jsem vděčný za všechny, kteří se na tomto projektu podíleli. Píseň je o tom, že i lidé, kteří si to možná nezaslouží, potřebují naši lásku. I když dávkovanou hodně pomalu,“lentamente“,“ uvedl s úsměvem Gabriel Grillotti. Gabriel Grillotti koncertuje v Itálii, ale uslyší ho i posluchači v Čechách. Se svými písněmi vystoupí koncem srpna v Náchodě na finále soutěží Muž roku a Anděl mezi zdravotníky.

DONO PREZIOSO – GABRIEL GRILLOTTI – (OFFICIAL VIDEOCLIP) – YouTube

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit