kamagra en gel oral tr €58.26

Zpěvák Pepa Vágner si přijde jako hodinový manžel! Vytoužené bydlení ovšem nemají hotové ani po roce!

Stále v montérkách to je zpěvák Josef Vágner. Rok poté spolu se svou manželkou Marlen se vrhli do zvelebování svého bytu, nemají stále hotovo. Muzikálový zpěvák si ještě loni touto dobou myslel, že už bude v klidu bydlet ve vysněném domově, realita je ale trochu jiná, kterého jsme potkali na castingu Muže roku.

„Já vůbec nevím, co sem lezu. Odejdu odtud s depresemi, ale možná i s motivací,“ smál se Pepa Vágner a dodal: „Na fitko jsem strašný lempl, ale měl bych cvičit. I ze zdravotních důvodu, protože mám taková „haprující“ ramena a  kolena. Určitě by mi to prospělo, měl bych být na sebe tvrdší. V loni jsem byl při finále v Náchodě v porotě a dal jsem si za úkol, že nebudu hodnotit svaly, ale volnou disciplínu. Jeden adept tam docela dobře zpíval, tak měl ode mne hned plný počet bodů.“

„Stěhovali jsme se před létem, s tím, že když přijde na svět malá, tak už by mělo být vše hotové. Jenže ve chvíli, kdy jsme byli v bytě, tak jsme začali zjišťovat nedostatky a byla tu jedna reklamace za druhou,“ svěřil zpěvák, který v září loňského roku přivítal na svět prvorozenou dcerku Amelii. „Bude to rok od nastěhování, a stále vše není hotové. Jsou to zbytečné starosti navíc, ale jinak to bereme sportovně,“ svěřil zpěvák, který si se svou ženou pořídili 5+kk u Vltavy na společnou hypotéku. Nový domov ma ale spoustu vad a tak přicházíi jedna reklamace za druhou.

„Budou nám tady nějaké věci bourat, takže zase obléknu montérky a budu doma na vše dohlížet. Kvůli tomu, že máme malou Amelii, tak Marlene odjede během přestavby k rodičům,“ svěřil zpěvák, který doufal, že když vse bude dělat profesionální firma, tak proběhne vše v pořádku. To se ale nestalo.

„Mám štěstí, že mám doma Němku, která má ráda ve všem pořádek, takže developera neustále urguje, aby nám vše, co na bytě není hotové přišli opravit. Já bych se na to už dávno vykašlal,“ prozradil muzikálový zpěvák, který rozlehlý být bere i jako investici do budoucnosti.

„Je tady hodně místa, mám s tím také podnikatelský záměr, počítám s tím, že bude v bytě nahrávací studio, zkušebna a další prostory pro muzikanty,“ dodal zpěvák, který se aktuálně objevu v představeních Muž se železnou maskou, Tři mušketýři nebo Kocour v botách. Vedle zpěvu a hraní by se možná nyní, kdy neustále řeší opravy na bytě, mohl živit také jako hodinový manžel.

V bytě se časem najde pokojíček třeba pro syna Oskara, kterého by oba rodiče rádi pořídili již k dceři Amélii.

Prezident soutěže Muž roku David Novotný je rád, že je o jeho soutěž Muž roku mezi mladými muži velký zájem. Radost mu dělá úřadující Muž roku Jiří Kmoníček, který se v soutěži Mister International umístil mezi 5 nejkrásnějšími muži světa. „To je pro soutěž Muž roku nejlepší vizitka. Nejen Jirka, ale i minulí vítězové ve světových soutěžích nepropadli. Jirku Kmoníčka také přivítáme na závěrečném kole castingu 6. dubna (sobota od 10 do 15h) v prostorách Agentury CAST ME, Janáčkovo nábř. 885/3, 150 00 Praha 5 – Anděl. Finále se pak tradičně koná koncem srpna v Náchodě. “

Kategorie Hvězdné aféry

Mohlo by se Vám líbit