jalea oral del citrato 100mg de sildenafil €94.10

Neskutečná akce Teniskology! Kolik párů bot má doma zpěvačka Sharlota?

První největší market a veletrh tenisek v Evropě. 2 500 m2 limitovaných edicí, skvělých slev na tenisky všeho druhu známých značek. Akce se konala ve Vinohradském Pavilonu. Když jsem přišla na veletrh, tři patra pavilónu již byly dost zaplněné lidmi.

V přízemí vystavovali své boty největší firmy jako Adidas, Rebook, Converse. Každá značka měla připravený obchod s originálním nápadem. Adidas vystavoval bláznivé páry bot a mohli jste se vyfotografovat s nápisem kolekce Superstar. Rebook měl v prostoru postavenou botu velkou jako menší osobní auto. My jsme si na ní přes projekci vytvořili různé nápisy a tvary jako správní špičkoví designeři. Converse měl položené boty nad barely s barvami. Do barev se házeli kuličky, hodem jste boty zacákali.

V posledním patře byla velká stage s plátnem. Davy lidí tam šlo omrknout ne jenom limitované edice všech značek, ale i Bena Cristovao, Yemiho či raperku Sharlotu, která má dost osobitý názor na styl (viz.video).

Jelikož to byl první ročník, nějaké ty mouchy to mělo (např: špatná organizace, čekající masy lidí u často zastavených eskalátorů, nedostatek zboží v odpoledních hodinách). Celkově jsem si ale akci užila a určitě stojí za to udělat si na Teniskology příští rok čas.

Vaše Veronika Spurná

Kategorie MAXI TEEN

Mohlo by se Vám líbit

No Comments